ios fotoğraflarda arkaplan nasıl değiştirilir?

Soru

iphone ios ta fotoğraflarda resimlerin arkaplanı nasıl değiştirilir? Yani tavsiye edeceğiniz bir varmıdır?

CVP ( 6 )

  1
  2020-06-09T18:11:10+03:00

  Selam şimdi sana şu şekilde yardımcı olayım, ama şunu unutmamalısın ki bunu en iyi şekilde bilgisayarda yapabilirsin. Yani bu tür appler tam isteyeceğin şeyi yapmayabilir.

  Fotoğraflardaki arka planları nasıl kaldırabileceğini anlatan birçok app var. iOS’ta ise arka planları PhotoRoom uygulamasıyla kaldırabilirsin.

  Uygulama, arka planları otomatik olarak bulanık hale getiriyor, böylece portre modu efektini elde edebiliyorsun. Tabiki de istediğin zaman arka planı tamamen kırpabilir ve başka resimlerle değiştirmen mümkün. Uygulama içerisindeki araçlar, gölgeleri ayarlamana ve çeşitli grafik öğeleri eklemene izin veriyor. Bu  şekilde ilgi odağı olabilecek mükemmel resimler ortaya çıkarabiliyorsun. Mükemmel dememdeki sebep ios cep telefonu ile yapabileceğin kadar mükemmel

  PhotoRoom appini indir ve aç, ekrandaki kılavuzları kullanarak odaklanacağın öğeyi hizalaman gerekiyor. Fotoğrafı çektikten sonra arka plan düzenleme işini program zaten yapıyor. Düzenleyici içerisinde odaktaki nesnelerin gölgelerini ayarlayabiliyor, arka planda ek değişiklikler yapabiliyorsun.

  Yalnız şunuda belirtmek isterim photoroom Appstore dan indirdiğin sürüm ücretsiz sürümüdür. Yapmış olduğun değişikler üzerinde filigran ekler. Ücretini ödersende bu filigranı kaldırabilirsin. Denemeni tavsiye ederim.

  En iyi cevap

Cevap Yaz