İnstagram sayfam için takipçi nasıl alırım?

Soru

Ya valla instagram sayfam var ama sürekli akrabalarım takip ediyor ve 217 takipçim var.

Hiç dışarıdan kimse takip etmiyor beni acaba yanlış yaptığım bir şey mi var? Yani doğal olarak başkalarınında takip etmesi gerekmiyor mu ? Veya ben instagram sayfamda bazı şeyleri yanlış mı yapıyorum? instagram takipçisi artırma konusunda bilgisi olan varsa süper olur. Teşekkürler şimdiden

spiratole 8 ay 1 Cevap 156 Okuma 0

Cevap ( 1 )

 1. instagram sayfanız için takipçi.

  öncellikle instagram sayfanızı paylaşırsanız sizler için daha verimli olurdu. Hatta burda paylaşmanız bile instagram takipçinizin yükselmesi için faydalı olur.

  Aslında sayfanızın takipçisinin yükselmesini niye istiyordunuz. Fenomen olmak için mi ? Yoksa ürünleriniz mi var onlarımı pazarlamak istiyorsunuz.

  instagram takipçisini artırmanın birinci yolu sizlerinde başkalarını takip etmenizdir. Tabi ki  sayfanızın güncel olması diğer bir etkendir. Yalnız bence en önemli etken instagramdaki resimlerinizin kalitesidir. Mesela istatistiklere göre instagramda açık renkteki ve görseli kuvvetli resimlerin beğenisi çok yüksek gelir. Bununla beraber takipçide gelmesi yüksek ihtimal.

  instagram takipçinizi artırmanın diğer bir yöntemide ücret karşılığında yükseltmeniz. Fakat aldığınız yerden takipçileriniz yükselir ama sonra düşebilir.

  O yüzden instagram takipçisi sayın alırsanınız takipçilerin sonradan düşmeyeceğinin garantisini isteyin.

Cevap Yaz