Enpara.com sizce iyimidir? Enpara avantajları nelerdir.

Soru

Arkadaşım tavsiyesi üzerine enpara.com dan açmak istiyorum dezavantajı falan var mıdır acaba? Garanti Bankasını kullanıyorum. Tavsiye eder misiniz?

BumPara 3 sene 2019-05-07T19:36:59+03:00 1 CVP 420 Okuma acemi 0

CVP ( 1 )

  1
  2019-07-05T18:59:18+03:00

  Enpara avantajları

  Enpara bildiğin gibi Katar firmasının satın aldığı finansbankası’nın yan ürünüdür diyebiliriz. Herkesin niyeyse aklında olan sanal para veya sanal bankacılık gibi kalmış ama bildiğiniz normal hesap açıyor ve bankmatiklerde kullanabiliyorsunuz.

  Enpara başvurusu nasıl yapılır?

  Enpara başvurusu çok basittir. Telefonunuza enpara uygulamasını indirin. İndirdikten sonra talimatları takip ederek başvurunuzu yapın. Enpara başvurusu yapıldıktan sonra kartı size qnbfinansbankasından evinize kadar bir arkadaş geliyor ve belgeleri imzalatarak enpara kartınızı sizlere veriyor. Bu kadar…

  Enpara Avantajları

  Adamlar güzel bir sistem oluşturmuş ve bence herkesin kullanabilmesi şart olan bir banka hesap sistemi. Niye mi? en büyük avantajı hesaplar arası para transferi yaparken komisyon ücreti kesmiyor! Benim şahsen Garanti Bankası hesabım var. Garanti bankası internet bankacılığında gerçektende kendini ıspatlamış bir banka fakat komisyonlar falan çok yüksek. Yani ben şahsen hem iş olarak çok para transferi yapıyorum hem de eşime falan para gönderiyorum. Hesapladığım zaman ufak ufak paralar bile göndersem yılda 2-3 bin tl yi buluyor ya. Aşırı fazla bir para. Hemen Enpara başvurusu yaptım. Arkadaş geldi ve kartımı bırakarak hesabımı açtı ve gayette memnunum. Artık para transferi yaparken içim sızlamıyor.

  Avantajları

  • Para transferi yaparken hiç EFT veya havalede hiç bir şekilde hesap kesim ücreti yok.
  • Uygulamada çok güzel kampayalar var aldığınızda görürsünüz.
  • Enpara uygulaması çok güzel tasarlanmış ve herşeyi basit.

   

  En iyi cevap

Cevap Yaz