Discord’a müzik nasıl eklenir?

Soru

Ya arkadaşlar Discord da arkaplanda müzik çalmak istiyorum. Discord müzik botu var dediler. Acaba nasıl ayarlıcam bilgi olan varsa sevinirim.

Smokep 1 sene 2 Cevaplar 3087 Okuma 3

Cevaplar ( 2 )

 1. Discord müzik botunu ben çok kullanıyorum gayet güzel ve eklemeside çok basit. https://fredboat.com/ adresine gir ve add to discord düğmesine bas. Karşına gelicek ekranda Discord kullanıcı adı ve şifresini gir. Bağlandıktan sonra onay vericek botu kanalına eklicek.

  Discord müzik botu kullanımı:
  Kanala komut vererek müzikleri dinleyebilirsin. Örneğin kanala şu işaretleri yaz ;;play müzik adı . Noktalı virgülü 2 kere yanyana kullan ve play yaz boşluk bırakarak müziğin adını yaz ve o müzik hemen çalmaya başlar. Mesela şunuda yapabilirsin. Kanala direk
  ;;play https://www.youtube.com/watch?v=FM7MFYoylVs&list=PLKUA473MWUv2jmkqIxzQR3YL4kuPArj4G
  şeklinde yazarsanda youtubedan sana müzik listesi oynatır. Kısacası discord müzik botunu ekledikten sonra (onu görürsün zaten) kanala komut yazarak müzik dinliyorsun. Çok basit ;;play müziğinadı şeklinde veya youtube listesi linki yaz entere bas direk müzik çalmaya başlar. Müziği durdurmak için kanala yine ;;stop veya ;; pause yaz entere bas.

  En iyi cevap
 2. Dede, discorda müzik botu eklemeyi güzel anlatmış. Bende bir tavsiyede bulunmak isterim.

  FredBoat iyidir ama bence Rythm müzik botu daha iyi çünkü komutları yazarken kısa yazıyorsunuz. FredBoat müzik eklemek istediğiniz zaman ;;play bağlantı adı şeklinde yazılıyor. Rythm botunda ise daha kısa yazılıyor.

  Bazı Rhtym botu komutları

  !p play yani oynat anlamında, !s veya !stop müziği durdur demek, !next bir sonraki müziği çal demek

  Rythm Bot indirmek için rythmbot.co adresinden indirebilirsiniz.

Cevap Yaz