Discord’a müzik nasıl eklenir?

Soru

Ya arkadaşlar Discord da arkaplanda müzik çalmak istiyorum. Discord müzik botu var dediler. Acaba nasıl ayarlıcam bilgi olan varsa sevinirim.

Smokep 7 ay 1 Cevap 835 Okuma 0

Cevap ( 1 )

 1. Discord müzik botunu ben çok kullanıyorum gayet güzel ve eklemeside çok basit. https://fredboat.com/ adresine gir ve add to discord düğmesine bas. Karşına gelicek ekranda Discord kullanıcı adı ve şifresini gir. Bağlandıktan sonra onay vericek botu kanalına eklicek.

  Discord müzik botu kullanımı:
  Kanala komut vererek müzikleri dinleyebilirsin. Örneğin kanala şu işaretleri yaz ;;play müzik adı . Noktalı virgülü 2 kere yanyana kullan ve play yaz boşluk bırakarak müziğin adını yaz ve o müzik hemen çalmaya başlar. Mesela şunuda yapabilirsin. Kanala direk
  ;;play https://www.youtube.com/watch?v=FM7MFYoylVs&list=PLKUA473MWUv2jmkqIxzQR3YL4kuPArj4G
  şeklinde yazarsanda youtubedan sana müzik listesi oynatır. Kısacası discord müzik botunu ekledikten sonra (onu görürsün zaten) kanala komut yazarak müzik dinliyorsun. Çok basit ;;play müziğinadı şeklinde veya youtube listesi linki yaz entere bas direk müzik çalmaya başlar. Müziği durdurmak için kanala yine ;;stop veya ;; pause yaz entere bas.

  En iyi cevap

Cevap Yaz