Covid-19 (Korona Virüs) için faydalı bitki #yeni

Soru

Merhabalar, bugüne kadar hep evdeydik ve Covid-19 çıkalı 3 ay oldu türkiyede. Türkiye başarılı bir yol çizdi çok şükür. Şimdi Sorum şu! Ellerimizi yıkıyoruz, sosyal mesafeye dikkat ediyoruz, takıyoruz vs. fakat kimse corona virüs için faydalı bitki var mıdır? Hani tamam aşı falanda bulunmadı ama ne bilim virüse karşı bir bitki tam tedavi etmesede şu bitkiyi kullanın gibilerinden bir şey var mıdır acaba?

Angular 2 sene 2020-05-26T21:34:47+03:00 3 CVP 263 Okuma acemi 0

CVP ( 3 )

  0
  2020-05-26T22:01:09+03:00

  Kısaca SUMAK ! diyebilirim. Niye mi? Arkadaş Türkiye Corona ile müthiş bir başarı gösterdi. Artık bunu inkâr eden gerçekten armuttur. Şimdi ben özellikle bu corona virüse faydalı veya iyi gelcek olan bitki değilde aslında ilaçları araştırmıştım. Türkiye büyük bir ilerlemeyi şu şekilde kaydetti ondan yola çıkarak anlatayım kısaca.

  Bizimkiler İlaç ve Aşı bulmadı ama çok daha önemli bir şey buldu oda TEDAVİ YÖNETİMİ! yani türkiye artık corona virüslü hastaları rahatlıkla tedavi ediyor. Zaten bu olayı çözdüğü için ve türkiyedeki doktorlarında tecrübeli oldukları için bu süreci güzel bir şekilde idare ettiler. Hepsinden allah razı olsun.

  Peki gelelim ilaca. Şimdi bu virüs yani corona covid-19 kendi araştırmalarıma göre kan pıhtılaşmasına sebep oluyor. Bunu türkiyedeki bilim insanları söyledi. Bende hemen pıhtılaşma için aspirin aklıma gelmişti. Çünkü yurtdışında sürekli günde bir tane aspirin atın diyorlar. Sağlıklı derlerdi. Çünkü kanı sulandırır!

  Peki ben aspirin almak istemiyorum dedim ve corona virüsü için bu sefer faydalı bitki ne olabilir diye araştırdım ve oda arkadaşım Sumak bitkisidir. Bak kesinlikle virüs olsada olmasada sumak bitkisini kullanmak gerekir çünkü ok şifalı.

  Bir kaşık sumağın içine bir bardak su katın ve ısıtın. Isıttıktan sonra ılımasını bekleyin ve her gün yarım bardak için… Şiffaaa resmen sana direk bununla ilgili videoyuda paylaşıyorum fazla uzatmadan…

  Umarım beğenirsin.

  https://www.youtube.com/watch?v=BjOZP-mSmYQ

   

  En iyi cevap
  0
  2020-05-28T00:17:59+03:00

  Valla bilgi için teşekkürler. Sumak faydalarını bende duymuştum ama Covid-19 için şifalı bitki olması şaşırtıcı geldi. Ayrıca Corona’nın gerçekten kan pıhtılaşmasına sebep olduğunu bende duydum. Teşekkürler bilgi için.

  0
  2020-06-24T03:59:37+03:00

  Sumak Bitkisi gerçekten mükemmel Covid-19 için birebir bencede SoruCVP https://www.sorucvp.net/sumak-suyunun-yararlari-sumak-suyu-nasil-yapilir-sumak-bitkisi/ yazısınada bak derim.

Cevap Yaz