Bağırsak sendromu yasayan hastalar.

Soru

İnanılmaz derecede bağırsak ağrısı çekiyorum son 1 aydır, anormal ağrılarım ve oluşumu söz konusu. Bu sadece yediklerimlemi alakalı yoksa psikolojik sebeplerde olabilir mi? Bu tarz bir ile ilgili bilgisi olan varmı?

CVP ( 1 )

 1. LuiLu
  2
  2019-05-22T00:28:43+03:00
  This answer was edited.

  Bağırsak sendromundan kurtuldum.

  Eğer ki sizinde sorununuz karın ağrısı, karın krampları, kabızlık veya ishal durumu söz konusuysa İrrtitabl Bağırsak Sendromu isimli rahatsızlığınızın olup olmadığını araştırmanızı tavsiye ederim.

  Yakın zamanda bende aynı sorunu yaşadım sürekli ağızda başlayan bir koku, 24 saat geçmeden başlayan ishal ve gaz sancısıyla beraber doktora başvurdum. Bazen dışkılama sonrası ağrım dinlerken bazende fazla yedikten sonra inanılmaz ağrım oluyordu ama en önemlisi ağız kokumdu. Sonuç olarak buna sebep olan mide ve bağırsak sistemimde teşhis ettikleri bakteriyel enfeksiyon sebep olmuştu ve antibiyotik kullanarak atlattım çok şükür.

  Bir daha yakalanmamak için ise, sürekli probiyotik toz kullanıyorum, haftada 1 kez yoğurduma katıyorum ve bir daha bu hastalığa yakalanmak istemiyorum. Doktorunuzdan size en uygun olan probiyotiği önermesini isteyin.

  Geçmiş olsun…

Cevap Yaz