Anadolu yakasında çocuklarla gidilecek yerler

Soru

İstanbul çok zahmet. Binalar yükseldi ve çocuklarla tıkalı kalıyoruz. Onlarında eğlenebileceği ve anadolu yakasında çocuklarla gidilebilecek yer tavsiyesi arıyorum.

Anonim 3 sene 2019-05-08T23:27:17+03:00 1 CVP 750 Okuma 0

CVP ( 1 )

  0
  2019-05-16T00:51:20+03:00

  Bizlerde de hem çocuk hem çokça yeğen olunca aynen sizler gibi mekan arayışına girdik ve tecrübe edindiğimiz bazı yerleri sizler ile paylaşmak istiyorum.
  Öncelikle Polonezköy hafta sonu, kış hariç 3 mevsim tercih ettiğimiz ilk lokasyon, birbiri ardına sıralanmış, çokça açık alanlarda bolca yeşillik, koşup eğlenebilecekleri geniş arazilere sahip restoranlar bulabilirsiniz ki çoğunun parkı mevcut hatta bir çoğunda minik hayvanat bahçeleri bile var, siz çayınızı içerken korkmadan endişe etmeden çocuklarınız koşup oynayabiliyorlar.
  Yukarıda belirttiğim kriterlere sahip bir başka lokasyonda yine Polonezköy’e çok yakın olan Cumhuriyetköy. Buradada çokça eğlenip, geniş arazili işletmeler arasında kendinize ve hatta bütçenize en uygun mekanı bulabilirsiniz.
  Madem Anadolu yakınlarında arayışınız söz konusu o halde buraya en yakın diğer illerede gidebilirsiniz demektir. Örneğin Maşukiye, Çubuk gölü, Ormanya, İznik, Darıca gibi yerleşim yerlerinde de birçok alternatif yer bulma imkanınız söz konusu. 
  AVM olarak önerebileceğim Akasya Acıbadem, Tuzla Via Port Marina
  Cafe olarak Ataşehir özelliklede Şerifli taraflarında birçok pastane ve restoranın çocuk oyun ablaları eşliğinde oyun katları bulunuyor. 
  Son olarak; gideceğim lokasyondaki mekanlarımı Instagram’ın keşfet bölümünden bulanlardanım.
  İyi gezmeler

  En iyi cevap

Cevap Yaz