Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Sony’den Tezli PlayStation 5 İlanı!

Sony’den Tezli PlayStation 5 İlanı!

Sony PlayStation 5 için verilen bir iş ilanında konsolun “yerkürenin en süratlisi” olduğu tez edildi.

Firmanın “Kıdemli Bulut Mühendisliği Yöneticisi” aradığı iş ilanında Sony’nin bu savlı sözcükleri kullandığı gözlendi. Şu anki nesilde Xbox One X’in PlayStation 4 Pro’yu performans olarak rahatça geçtiği kabul ediliyor. Sony’nin ise yeni konsolunda geçmişte kalmak üzere bir niyetinin hiç olmadığı açık.

İlanda işe alınacak başkanın “yeni nesil bulut altyapısını oluşturmaya” yardımcı olacağı ve birebir devirde “dünyanın en düzgün konsolunu (PS5) 2020 için hazırlayan elit bir ekibin başkanlarından biri” olacağı belirtiliyordu. Fakat bir mühlet sonra, ilanda bulunan ve “dünyanın en hızlısı” ibareleri çıkartıldı.

Xbox Scarlett ve PS5’in 2020’nin sonlarında, yakın tarihlerde piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bu yüzden hangisinin daha ve daha süratli olacağı merak konusu. Konsolun süratli çalışması, bilindiği üzere yükleme müddetlerinden multiplayer oyunlardaki gecikme mühletine birçok şeyi etkiliyor. Yeni nesil konsolların her ikisinin de bugünkülerden çok daha güzel olacağı kesin. Hasebiyle iki yeni konsol arasındaki küçük farklar, oyuncuları çok ziyade ilgilendirmeyebilir.

Yorum Ekle