Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Sony Xperia 3, Tam Bir Canavar Olabilir

Sony Xperia 3, Tam Bir Canavar Olabilir

1‘in yenilenmiş sürümünün Mobil Yerküre Kongresi 2020’de görücüye çıkması bekleniyor. Telefon muhtemelen 3 ismiyle gelecek, artık ise yeni bir dedikodu, cihazın çok güçlü bir donanıma sahip olacağını söylüyor.

Rapora nazaran telefon, Snapdragon 865 yonga setiyle gelecek. Burada bir sürpriz yok Snapdragon 865, zira Qualcomm’un şu anki en güçlü işlemcisi. Gelgelelim cihazda 12GB RAM’in de bulunacağı argüman ediliyor. Tezin sebebi, Geekbench’te keşfedilen bir sahifede telefonun 12GB RAM’e sahip olması. Bununla birlikte sahifede telefonun ismi değil, yalnızca model ismi taraf alıyor. Yani aslında testin hangi telefona ilişkin olduğu açık değil.

Bu nedenle teze kuşkuyla yaklaşmakta yarar var. Kullanılan model ismi Sony’ye ilişkin üzere görünse de, gerçeğin açığa çıkması için biraz daha beklemek gerekiyor.

Daha evvelki bir sızıntı, Sony’nin amiral gemisinin art yüzünde altı kamera olacağını, önde ise iki kameraya yan verileceğini söylemişti. Yani cihazın kamera sahasında da tam bir canavar olması umuluyor.

Yorum Ekle