Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Sony Xperia 2 İçin Davetiyeler Hazır!

Sony Xperia 2 İçin Davetiyeler Hazır!

Sony Xperia 2 (veya Sony Xperia 5 Plus) üst seviye telefonun, Şubat’ın sonlarına sahih MWC 2020’de tanıtılacağı katılaştı üzere görünüyor. En azından Sony, o tarihlerde bir aktiflik düzenleyecek ve bu aktiflikte Xperia 2’nin görüneceğine neredeyse kesin gözüyle bakılabilir.

Birtakım internet siteleri, Sony’den 24 Şubat tarihinde MWC sırasında bir basın konferansı için davetiye almış durumdalar. Bu davetiyede hangi eserin gösterileceği belirtilmiş olmasa da, firmanın bir basın içtiması yapması için öne çıkan bir eserin olması gerektiği kesin. Ayrıyeten Sony Xperia 1’in yanı sıra Xperia 10 ve 10 Plus, MWC 2019’da duyurulmuştu ve bu yüzden de bu yılın etkinliğinde yeni cihazları beklemek yanlış olmaz.

Sony / GSMArena

Doğal ki Sony’nin diğer cihazları tanıtacak olması da mümkün. Örneğin bir vadedir söylentileri bulunan orta-seviye Sony Xperia 6 da bu aktiflikte tanıtılabilir ve daha çokça telefon ve velev tablet, kulaklık yahut vesair cihaz tiplerinin duyurulması da sürpriz olmaz.

Samsung’un Galaxy S11 için MWC’den evvel 11 Şubat duyurusuna karar vermiş olması ile birlikte Sony Xperia 2’nin, fuarın öne çıkan eserlerinden biri olması mümkün.

Şu ana kadar yayılan söylentilere nazaran cihazda üst seviye bir Snapdragon 865 çipseti, 12GB RAM, dört lensli art kamera ve 6,6 inçlik ekran bekleniyor. Gerçek eseri ise çok yüksek ihtimal ile yakında, 24 Şubat tarihinde MWC’de yapılacak tariflerle göreceğiz.

Yorum Ekle