Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Sivex Losyon nasıl kullanılır? Sivex Losyon ne işe yarıyor? Sivex Losyon 2020

Sivex Losyon nasıl kullanılır? Sivex Losyon ne işe yarıyor? Sivex Losyon 2020

Mütehassısların sivilce sorunu ile karşı zıdda kalanlara önerdiği Sivex Losyon’un tasarruf rehberini sizlere sunuyoruz. Sivex Losyon sahiden işe yarıyor mu? Sivex Losyon fiyatı nedir? Sivex Losyon yan tesirleri var mı? Daha birçok merak ettiğiniz soruların karşılığına metnimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Eczanelerde satılan ve birçok kişi tarafından tasarrufu merak  Sivex Losyon, içerisindeki etken unsurlar sayesinde sivilcelerin dehşetli düşüdür. Sodyum sülfasetamid isimli antibakteriyel tesiriyle anında oluşan sivilcelerin derinlemesine tesir eden bu losyon, mütehassıs hekimler tarafından öneriliyor. Kolay kullanılabilir şişelerde olmasıyla severek kullanılan Sivex Losyon, yalnızca sivilceler için kullanılıyor. Her 1 gramda 100 mg Sodyum sülfasetamid bulunmasıyla sivilceleri geçiren bu losyonu sizler de sivilcelerinizin üzerine uygulayabilirsiniz. Erkeklerin yüzlerindeki ağır kıl köklerinin altındaki oluşan pembe kabarcıklara kadar tesir eden Sivex Losyon, yalnızca uygulandığı ortama değil etrafına da tesir eder. Bu yüzden uyguladığınız kesime ağır bir halde sürmeniz ehliyetli olacaktır. Çok tesirli bir sivilce losyonu olmasıyla kesinlikle eksper hekiminizin tavsiyesi üzerine alınmalıdır. 

Tasarrufu kolay olasa da kesinlikle kompetan hekiminizin reçetesi üzerine pratiğiniz gereken bu losyonu ziyade kullanmamaya itina göstermelisiniz. Bu losyonun nasıl kullanılacağını merak ediyorsanız, sıkıntılı nahiyeyi sabunla düzgünce temizleyip peçete ile kurutun. Akabinde losyonu hekiminizin reçete ettiği formda uygulayıp, masaj yaparak emilmesini sağlayın. Bu eseri sivilceleriniz azaldığında ya da yok olduğunda bırakmamalı, kullanmaya devam etmelisiniz. Gün içerisinde 2 sefer uyguladığınız kremi uyandığınızda suyla temizleyebilirsiniz.

SİVEX LOSYON SONRASI YÜZ YIKANIR MI?

Bu losyonu kullandıktan kısa müddet sonra yüzün yıkanma durumu merak konusu oluyor. Hekiminizin belirlediği saat ve günlerde kullandığınız bu losyonu sürdükten sonra yüzünüzü yıkamayın. Sırf gece uyguladığınızda sabah uyanıp yüzünüzü suyla yıkayabilirsiniz. Gündüz kullandığınızda ise 1 saat kadar kaldıktan sonra yıkayabilirsiniz. 

SİVEX LOSYON FİYATI NEDİR?

Sivex Losyon öteki ismi ile sivex sivilce kremi fiyatı hekim reçetesi olduğunda fiyatında değişiklikler görülmektedir. SIVEX 50 gram losyon 2020 yılı fiyatı 35.17 TL ‘dir.

Yorum Ekle