Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Sinoz markasının yeni eserleri satışta! Pekala Sinoz eserleri nitekim işe yarıyor mu?

Sinoz markasının yeni eserleri satışta! Pekala Sinoz eserleri nitekim işe yarıyor mu?

Dermokozmetik ve bakım yerküresine leke kremi ile büyük bir giriş yapan Sinoz markasından yeni eserler geldi. Gündüz ve gece kremi, arındırıcı tonik tıpkı devranda yüz temizleme jelini raflara dizen Sinoz markasını mercek altına aldık. Sahiden söylendiği ve toplumsal medyada konuşulduğu kadar uygun mi? Çıkardığı tüm bu eserler ne işe yarıyor ve nasıl kullanılır hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabı haberimizin detaylarında…

Yaz- kış cildinizi korumak ve yanlışsız bakımı yapmak istiyorsanız cildinize tutarlı bilinçli eserler kullanmalısınız. Bilhassa kış aylarında soğuk havanın tesiriyle kuruyan cildinize sahih bakımı yaparak hem pürüzsüz hem de parlak görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu noktada gerçek eseri bulmak için internette arayış yaparken Sinoz eserleriyle kesinlikle karşılaşmışsınızdır. Birinci olarak leke kremi ile ismini duyuran Sinoz markasından yesyeni eserler geldi. Cildin gereksinimi olan nemi ve temizlenmesini sağlayan aloe vera ve salatalık özleriyle hazırlanmış yüz temizleme jeli birebir vakitte içerisindeki seramid ile dış etkenlere karşı koruyan mükemmel bir gündüz kremi ile cildinizi şımartmaya hazır mısınız? Gelin birlikte Sinoz markasının yeni çıkardığı eserleri inceleyelim:

SİNOZ YÜZ YIKAMA JELİ:

Günlük yüz paklığı için en ülkü içeriklere sahip olan bu jel, aloe vera ve salatalık özleri barındırıyor. Günlük yüz temizliğinizi yapmak için kullanacağınız bu yıkama jeli tıpkı hengamda “Provitamin B3” sayesinde gereksiniminiz olan nemi karşılıyor. ve yumuşak kıvamıyla birinci tasarrufta seveceğiniz Sinoz yüz yıkama jelini gnde iki kere kullanabilirsiniz. Fakat rastgele bir alerjiniz olup olmadığını anlamak için öncelikle bileğinizde denemelisiniz.

Nasıl Kullanılır?

Jeli berrak olan avucunuza bir ölçü alın. Su ile şıkça köpürtüp, tüm cildinize masaj yaparak uygulayın. Bol su ile durulayabilirsiniz. Bu adımda gözlerinizin örtük olmasına ihtimam göstermelisiniz.

SİNOZ ARINDIRICI TONİK:

Cildin siyah noktalardan, berbat havanın bıraktığı mikroplardan arınmasını sağlayan bu tonik, cildin nefes almasına yardımcı oluyor. Cildinize duru bir görünüm kazandıracak bu toniği gün içerisinde gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz. Güzel ve cildinizi yumuşak yapmasıyla çok beğeneceksiniz. 

Nasıl Kullanılır?

Bir ölçü toniği pamuğa dökün. Dairesel hareketlerle yüzünüze uygulayın.

SİNOZ GÜNDÜZ VE GECE KREMİ:

Sinoz gündüz kremi, gün içerisinde cildin çevresel faktörlerden etkilenmesini önleyerek SPF15 sayesinde güneşin zararlı ışınlarından da koruyor. Ağır nem desteği veren bu krem, gün uzunluğu parlak ve bakımlı görünmesine yardımcı oluyor. 

Nasıl Kullanılır?

Cildinizi temizledikten sonra ehliyetli ölçüde yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Sinoz gece kremi ise; gece tasarrufu için formüle edilen içeriği ile uykudayken de cildin gereksinimlerini karşılıyor. Yoğun besleyici, nemlendirici ve kırışıklık zıddı olan Sinoz gece kremini cildinizi sıkılaştırmak için de kullanabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Cildinizi temizledikten sonra yerinde ölçü yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak uygulayınız. 

Yorum Ekle