Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Sessiz Sedasız Satışa Çıktı: Doogee S68 Pro

Sessiz Sedasız Satışa Çıktı: Doogee S68 Pro

Gearbest’te 200 doların altında bir fiyatla satışa sunulan Doogee S68 Pro, bir amiral gemisi değil, ama şık özellikleri bulunan bir akıllı telefon oluyor. Mahsusen himayeli yapısıyla birlikte ekstrem koşullara münasip yapıda tasarlanmasıyla dikkat cazibeli duran Doogee S68 Pro, IP68 sertifikasına sahip olmasıyla bir arada suya karşı muhafazalı yapıda. Bunun yanı sıra telefonda karşıt kablosuz şarj özelliği de alıyor.

6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama sahası bulunduran Doogee S68 Pro, depolama hafızasını microSD kart yoluyla teorik olarak 1 TB’a kadar genişletebiliyor. Telefonun ekranı 5.9 inç boyutunda, çözünürküğü ise Full HD+.

MediaTek Helio P70 işlemciden güç sağlayan telefonda, 4’lü kamera dizilimi kullanılmış. Üzerinde 21 MP ölçüsünde Sony IMX230 kamera da bulunduran telefonun kameraları yekun 53 megapiksele eşit. Telefonda mahal alan batarya ise 6800 mAh kapasitesinde.

Kablosuz Aksi Şarj Özelliği

Doogee S68 Pro’da kıymetli özelliklerden biri de kablosuz karşıt şarj özelliği bulundurması. Kimi amiral gemisi akıllı telefonlarda gördüğümüz bu özellik bir orta segment üyesi konumunda olan Doogee S68 Pro’da da taraf alıyor. 5W gücünde kablosuz şarj yapabilen cihaz, böylelikle kablosuz şarj desteği olan cihazları kolaylıkla temas yoluyla şarj edebililiyor.

Android 9.0 işletim sistemiyle çalışan Doogee S68 Pro, söylediğimiz üzere şu an Gearbest üzerinden 200 dolar altı fiyatla bulunabiliyor.

Yorum Ekle