Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Savaşa Hazır Olun! Warcraft III: Reforged Çıktı!

Savaşa Hazır Olun! Warcraft III: Reforged Çıktı!

Azeroth tarihinin en unutulmaz anlarını Blizzard’ın dünyaca ünlü vakitli strateji oyununun baştan aşağı yenilenmiş sürümü Warcraft III: Reforged ile yine yaşamaya hazır mısınız? Warcraft III: Reign of Chaos ve armağanlı eklenti paketi The Frozen Throne®’u içeren Warcraft III: Reforged, Warcraft destanının hayati kıymet taşıyan bir devrini tekrar ele alıyor. 7 hikayeden oluşan varlıklı bir tek kişilik oyuncu modu, tepeden tırnağa yenilenmiş grafikler ve sesler, Blizzard’ın Battle.net çevrimiçi oyun servisini temel alan eşleştirme özellikleri ve oyuncu topluluğunun yaratıcılığını körükleyecek yenilenmiş bir World Editor, Warcraft III’te sizleri bekliyor.

Warcraft III‘ün hikayesi Reforged’da epik bir formda tekrar ele alınmakta. Altmıştan çokça vazife içeren oyun, heybetli Orklar, asil Kişiler, kadim Gece Elfleri ve sinsi Ölmeyenler’in gözünden oynanabiliyor. Oyuncular Azeroth’un tarihindeki değerli anları 1. elden deneyimleyip Burning Legion’un istilasından, Lich King’in yükselişine kadar olanlara şahit olurken birebir vakitte Thrall, Jaina Proudmoore, Sylvanas Windrunner, Illidan Stormrage üzere çok efsanevi Warcraft karakterinin köken hikâyelerini öğrenebilecek.

“Warcraft III şirket olarak en gurur duyduğumuz başarılarımızdan biri ve yerküre çapında birçok oyuncunun bu oyunu vakitli strateji oyunlarının en uygun örneklerinden biri olarak görmesinden onur duyuyoruz,” halinde konuşan Blizzard Entertainment lideri J. Allen Brack, kelamlarına, “Warcraft III: Reforged üzerinde çalışırken en büyük maksadımız oyunu çağdaşlaştırırken oyuncuların çok sevdiği özüne sadık kalmaktı. Umuyorum Reforged’un hakkını verdiğimiz konusunda herkes bizimle hemfikir olur,” formunda devam etti.

Warcraft III: Reforged Özellikleri

  • Baştan Aşağı Elden Geçirilmiş Görseller: Warcraft III: Reforged özgün oyunu günümüze taşırken tepeden tırnağa elden geçirilen karakterleri, yapıları, ortamları, animasyonları ve görsel efektleriyle geliyor.
  • Sürümler Arası Çok Oyuncu Desteği: Oyuncular yepyeni oyun ya da Reforged sürümü fark etmeksizin Warcraft III oynayan herkesle kozlarını paylaşabilecek.
  • Yüksek Kaliteli Sesler ve Orjinal Seslendirmeler: Warcraft III’ün tüm sesleri külliyen tekrar elden geçirildi. Ayrıyeten Reforged, özgün oyunun seslendirmelerini olduğu üzere koruma ederek benzersiz Warcraft III deneyimini koruyor.
  • Tekrar Tasarlanmış World Editor: Reforged kendi içeriklerini ve haritalarını geliştirmeyi seven topluluk üyelerinin yüzünü güldürecek orijinal bir World Editor’la geliyor. Yüzlerce yeni tetikleyici, LUA desteği, modelleri içeri aktarmak için yeni araçlar ve hala planlanmakta olan bir seri geliştirmeyle kendi oyununuzu tasarlamak hiç bu kadar keyifli olmamıştı!
  • Battle.net Entegrasyonu: Oyuncular Battle.net’in sunduğu, yazılı ve sesli sohbet, klanlar, meselesiz heyetim ve yamalama üzere tüm özelliklerden faydalanarak Warcraft III deneyimlerini perçinleyecek.

Warcraft III: Reforged an itibarıyla Blizzard Shop üzerinden sipariş edilebilmekte. Ayrıyeten isteyen oyuncular Arthas, Cenarius, Jaina ve Thrall’a şahsi kahraman kostümleriyle gelen Spoils of War sürümü için de ön sipariş verebiliyor. Bu sürüme ön siparişle sahip olanlar vesair Blizzard oyunlarında da çeşitli oyun içi ikramlar kazanacak. Bu armağanlar arasında World of Warcraft®’ta bulunan Meat Wagon bineği, Hearthstone® Üçüncü Savaş (Third War) kart sırtı, Diablo® III Mal’ganis yoldaşı ve çok daha ziyadesi mahal almakta.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle