Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung’un Bir Pratiği Daha 1 Milyarı Geçti!

Samsung’un Bir Pratiği Daha 1 Milyarı Geçti!

Samsung’un e-posta pratiği, Google Play Store üzerinde 1 milyar indirmeyi geçerek Samsung Internet’in akabinde bu muvaffakiyete ulaşan firmanın 2. pratiği oldu. Firmanın en tanınan birinci-parti pratiği Samsung Internet yaklaşık bir yıl evvel 500 milyon yüklemeyi geçmesinin akabinde bu yıl Şubat ayında 1 milyar noktasına ulaşmıştı.

Her ne kadar bu sayılar etkileyici gözükse de, pratiklerin her ikisinin Galaxy cihazlarında yüklü olarak geldiklerini ve her iki tatbikin yüklemelerinin de büyük bir kısmını bunların oluşturduğunu hatırlamakta yarar var. Ayrıyeten Samsung’un tatbiklerinin kimilerini seçili piyasalarda Galaxy Store üzerinden dağıtıyor olmasından asıllı olarak gerçek yükleme ölçüsünün daha da çokça olması da mümkün.

Samsung e-posta pek çok özelliğe sahip kullanışlı bir tatbik olsa da birçok kullanıcının yüklü olarak gelen Gmail tatbikini kullanmasından asıllı pek ilgi görmüyor. Koreli devin e-posta istemcisi hem ferdî hem de iş hesapları ile âlâ çalışıyor ve Exchange ActiveSync (EAS), S/MIME şifreleme, SPAM idaresi ve gibisi özellikleri destekliyor. Şayet kullanıcılar Samsung’un One UI dizaynına sahip bir e-posta pratiği istiyorlarsa, tek seçenekleri bu tatbik oluyor.

Bu etkileyici yükleme sayılarına karşın Samsung e-posta‘nın geleceği çok parlak görünmüyor. Kısa bir müddet evvel Microsoft ve Samsung arasında kurulan paydaşlığın akabinde Microsoft’un Android tatbikleri, Galaxy cihazlarında Samsung’un 1. parti tekliflerinin pek birçoklarının noktasını alıyor. Microsoft’un Outlook pratiği kısa bir mühlet evvel S-Pen desteği aldı ve gelecekte Samsung e-posta pratiğinin alanını almaya bir adım daha yaklaştı.

Yorum Ekle