Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung’dan Yeni İndirim Kampanyası!

Samsung’dan Yeni İndirim Kampanyası!

Samsung Electronics, Samsung mağazalarından ve shop.samsung.com/tr/ web sitesi üzerinden seçili buzdolabı ve çamaşır makinesi modellerinden satın alan tüketicilerine 500 TL indirim avantajı sağlayacağı kampanyasını başlattı. Tüketiciler, 1 Kasım ile 30 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlenen kampanyadan seçili buzdolabı ve çamaşır makinesi modellerini Samsung yetkili bayilerinden yahut shop.samsung.com/tr/ web sitesi üzerinden satın alarak faydalanabiliyorlar.

Kampanya kapsamındaki birtakım Samsung çamaşır makinesi modelleri, Addwash Akıllı Kapak Teknolojisi sayesinde yıkama süreci başladıktan sonra, dilediğiniz hengam unuttuğunuz başka çamaşırları ya da ek yumuşatıcı ve deterjan eklemenize imkan sağlıyor.

Kampanya kapsamındaki birtakım buzdolabı modelleri ise azık saklama konusunda esnekliği en üst seviyede sunarak her şeyin taze kalmasını sağlarken, Twin Cooling System özelliği sayesinde ise sıcaklık ve nemi en iyi hale getirerek kokuların birbirine karışmasını önlüyor. Böylelikle içindeki gereçleri kurumadan, daha uzun vade taze tutabiliyor.

Kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgiyi 444 77 11 Samsung Davet Merkezi’nden ve www.samsung.com/tr/camasir-makinesi-buzdolabi-kamp… adresinden edinebilirsiniz. Samsung aktüel listesi için https://www.samsung.com/tr/beyazesya-bayilistesi/ sahifesini ziyaret edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle