Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Samsung’dan Galaxy Labs Optimizasyon Pratikleri

Samsung’dan Galaxy Labs Optimizasyon Pratikleri

Samsung, Galaxy telefon ve tablet sahipleri için yeni bir optimizasyon pratiği paketi yayınladı.

Galaxy Labs isimli pratik paketinde şu dört tatbik bulunuyor: File Guardian, Battery Tracker, Battery Guardian ve App Booster. Tatbikler arasında tahminen en yararlısı olan File Guardian, telefondan ve SD karttan büsbütün silinen evrakları geri getirmenizi sağlıyor. Yazılım, PC’deki evrak kurtarma programları üzere çalışıyor. Dahili depolamayı PC’ye “yığın depolama aygıtı” olarak bağlamak mümkün olmadığından, bu tıp bir kurtarma pratiği sahiden yararlı olabilir.

Battery Tracker, isminden anlaşılacağı üzere telefonun pil tasarrufunu daha ayrıntılı olarak takip etmenizi sağlarken Battery Guardian, yeni bir şey yapmıyor ve yalnızca otomatik optimizasyon ve Sleeping Apps’ın faal olup olmadığını denetim ediyor.

App Booster’ın emeli ise çok besbelli değil. Açıklamaya nazaran pratik, pratiklerin performansını optimize ediyor. Bu süreç nispeten uzun sürüyor, fakat neyin optimize edildiği tam olarak belirtilmiyor.

Galaxy Labs ve içerisindeki pratikler, şu an Galaxy Store üzerinden indirilebiliyor lakin bu şimdilik yalnızca Hollanda ile hudutlu üzere görünüyor. APK evraklarını indirmek isteyenler, buradaki metnin sonundaki irtibatlara atabilirler.

Yorum Ekle