Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Samsung’dan Büyük Galaxy Iştiraki

Samsung’dan Büyük Galaxy Iştiraki

İspanyol havayolu şirketi Iberia, Electronics ile bir paydaşlık kurarak verimliliği arttırma, süreçleri standartlaştırma ve Go Up girişiminin bir kesimi olarak gerçek vakitli haber vermeyi hedefliyor. Bunun sonucu olarak İspanya’daki Iberia hava ortamları, hava yeri hizmetlerini bir üst seviyeye taşımaya yardımcı olacak 800’den çokça Galaxy  barındırmaya başladı.

Iberia, daha düzgün destek hizmeti sunmak için kara çalışanlarını Galaxy akıllı telefonlar ve tabletler ile donattı ve bunların arasında Galaxy XCover 4s ve Galaxy Tab Active 2 de bölge alıyor. Bu eserlerin her ikisi de şok dayanımına ve toz ve su dayanımı için IP68 raddesine sahip.

donanımını CORA, Kepler, Push to Talk ve Teams üzere tatbikler ile bir araya getirerek tüm haberler tek bir umum kayıt altında merkezileştirilebiliyor ve Iberia çalışanları gerçek vakitli olarak malumat alabiliyor ve güncellenmiş hizmetlere ulaşabiliyor. Bu da süreçleri standartlaştırırken idaresi ve menşe dağılımını güzelleştiriyor. Birebir biçimde çalışanların birbirleri ile muhabereye geçmeleri de daha kolay oluyor.

Yorum Ekle