Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung Servis’ten Mesut Hikayeler

Samsung Servis’ten Mesut Hikayeler

Keyifli hikayelerin bir modülü olmak için harekete geçen Samsung Electronics Türkiye, serviste yaşanan gerçek hikayelerden uyarladığı 3 yeni sineması tüketicileriyle paylaştı. “Sizin yüzünüzdeki gülümseme, bizim yaptığımız her şeyin ötesinde” mottosuyla hareket eden marka, Memnunluk Bildirimi, Memnunluğu Duymak ve Mutluluğun Rengi sinemalarında tüketicilerle arasında olan muhaberenin kıymetini vurguluyor.

Memnunluk Bildirimi

Birinci sinemada, Hülya Teyze, Samsung Yetkili Servis’e giderek telefonunun bozulmuş olabileceğini söylüyor. Servis yetkilisi, sebebini sorduğunda Hülya Teyze, torununun akıllı telefonuna içtimaî medya pratiği kurduğunu ama hiçbir etkileşimin gerçekleşmediğini belirtiyor. Sorunun hiçbir arkadaşını eklememiş olmasından kaynaklandığını fark eden yetkili, Hülya Teyze’yi mesut görebilmek için tüm ekiple birlikte Hülya Teyze’ye arkadaşlık isteği gönderiyor ve bir de selfie çekerek çevre medya pratiğinden paylaşıyor.

Memnunluğu Duymak

2. sinemada, izlemek istediği çizgi sineması izleyemediğinden ötürü mutsuz olan küçük bir kız evladı görüyoruz. Konuta gelen Samsung Servis, televizyonun tamir edilmesi için çalışırken bir yandan da küçük kızla sohbet etmek istiyor. İşitme engelli olduğu için anasından yardım alan küçük kız, en sevdiği kanalın hangisi olduğunu işaret lisanıyla anlatıyor. Küçük kız yalnızca altyazısı olduğu için izlemek istediği çizgi sineması ekranda görünce yüzü gülmeye başlıyor. Memnunluğu gözlerinden okunan küçük kız, sinemanın son sahnesinde de servis çalışanlarına camdan el sallayarak kendi sözüyle teşekkür ediyor.

Mutluluğun Rengi

Son sinemada Seyit Amca davet merkezini arayarak, telefonunda kendisi tarafından çekilmemiş fotoğrafların olduğunu söylüyor. Davet merkezi yetkilisi, Seyit Amca’dan aldığı onay ile uzaktan Seyit Amca’nın telefonuna erişerek fotoğrafların saat 9’dan sonra çekildiği haberini veriyor. Seyit Amca o vakit aralığında kendisinin uyuduğunu belirtiyor. Bu sırada torunu yanına geliyor ve fotoğrafları dedesinin renk körlüğü nedeniyle kimi renkleri görememesinden ötürü, ona renkleri öğretmek emeliyle çektiğini söylüyor. Dedeyle torunun keyifli tabirleri telefonun öteki ucundaki servis çalışanının da yüzünü güldürüyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle