Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung, Pedallayarak Kız Kulesi’ni Renklendirdi

Samsung, Pedallayarak Kız Kulesi’ni Renklendirdi

Samsung’un faal hayat stilini benimsemiş olan kullanıcılar için tasarladığı saati Galaxy Watch Active2 sponsorluğunda, Kız Kulesi’nde gerçekleştirilen GalaxyRide aktifliğine katılan sporseverler harika bir İstanbul manzarası eşliğinde ve denizin üstünde pedal çevirdiler. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen aktiflik sporseverler tarafından ilgiyle karşılandı.

Urban Riders eğitmenleri eşliğinde gerçekleşen GalaxyRide

Ömür Üslubunuz İçin Teklifleri ve Şık Dizaynıyla Galaxy Watch Active2

Galaxy Watch Active2 günlük aktivitelerinizi takip edebilmeniz için size destek olacak özelliklere sahip. Galaxy Watch Active2’nin art kısmında ve daha süratli ölçüm yapabilen yeni sağlık sensörleri sayesinde olguları süratle alıp antrenman tertibinizi belirleyebiliyor ve amacınıza ulaşabiliyorsunuz. Galaxy Watch Active2, popüler sağlık pratiği Samsung Health ile gerçek devirli gerilim seviyenizi de takip ediyor. Galaxy Watch Active2 kullanıcıların küçük ancak mealli günlük değişikliklerle yeterli bir hayat sürmelerine destek oluyor. Uyku, antrenman ve gerilim idaresi gibi sağlık maksatlarından işleri verimli halletmeye kadar birçok mevzuda yardımcı oluyor. Velev meditasyon yapmaya vakit ayırmak isteyin, velev mütemadi yeniliklerden anında haberdar olmak isteyin, Galaxy Watch Active2 hayat üslubunuza uyum sağlıyor ve fark yaratan özellikleri şık görünümle birlikte sunuyor.

Galaxy Watch Active2 klasikleşmiş bezeli dijitalleştirerek şık bir yenilik sunuyor. Dijital hale gelen bezel ile menüler arasında dolaşmak kolaylaşırken, boyutu da artıyor. Kullanıcılar, My Style renk algılama algoritması ile de Galaxy Watch Active2’lerinin dijital kadranını kıyafetlerine nazaran ayarlayabiliyor. Galaxy Wearable pratiğinde bulunan bu özellik sayesinde, kullanıcılar, kıyafetlerinin fotoğrafını çekip beş farklı renk tertibi arasından seçim yaparak saatlerinin kadranını saniyeler içinde değiştirebiliyorlar.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle

© 2013 - 2020 Soru CVP - [email protected]
Sorucvp.net danışmanlık, soru ve cevap içerikleri'nin doğruluklarını kontrol etmez.
İçeriğin doğruluğunu garanti etmez. Sayfayı daha iyi görüntülemek için Google Chrome tarayıcısını kullanmanızı öneririz.