Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung One UI 2.0, Bu Mahsusen Gelecek!

Samsung One UI 2.0, Bu Mahsusen Gelecek!

Aksi kablosuz şarj işlevini herkes kullanmasa da, vesair mobil cihazları telefon üzerinden şarj etmek istediğinizde imdadınıza yetişebiliyor. Lakin Samsung telefonunuzla diğer bir cihazı şarj ederken pilinizin yüzde 30’a düşmesi can sıkıcı olabilir.

One UI 2.0 bunun önüne geçmenizi sağlayacak bir işlevle geliyor. Aykırı şarj, seviyesi yüzde 30’a düştüğünde otomatik olarak duruyor lakin bu pil seviyesi, Galaxy S10e ve Galaxy Note 10 üzere telefonlarda size çok düşük gelebilir. One UI 2.0’da aksi şarjın ne hengam durdurulacağını seçebiliyorsunuz. Galaxy S10+, Galaxy Note 10+ yahut Galaxy Fold üzere büyük pilli bir telefonunuz yoksa, bu orantısı yüzde 50 yahut daha yüksek olarak ayarlayabilirsiniz.

Wireless PowerShare menüsünden değiştirilebilen pil limitini yüzde 30 ile yüzde 90 arasında bir kıymete ayarlamanıza müsaade veriliyor. Bunun için bildirim kısmını iki kere aşağı çekin ve Kablosuz PowerShare metnine dokunun (simgeye değil, aksi halde işlev açılıp kapanıyor). Birebir ekrana Ayarlar > Cihaz bakımı > Pil > Kablosuz PowerShare üzerinden de ulaşılabiliyor.

Yorum Ekle