Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung Galaxy Z Flip’ten Net Sızıntı

Samsung Galaxy Z Flip’ten Net Sızıntı

Galaxy Z Flip‘e ilişkin olduğu söylenen “resmi” çizimler, evvelki dedikodulara kıyasla daha tanıdık bir tasarımı sergiliyor. Önümüzde adeta ortadan katlanan bir Samsung Galaxy S10 duruyor.

Görsel: WinFuture

WinFuture tarafından paylaşılan fotoğrafların yanında bir teknik özellik listesi de geliyor. Buna nazaran Galaxy Z Flip, 6,7 inç 22:9 OLED ekranla geliyor. Ekran çözünürlüğü FHD+ (2.636 x 1.080) olsa da sızıntıya nazaran cihaz, sair katlanan telefonlardaki plastiğin alanına “çok ince cam” ekran kullanıyor.

Motorola Razr’ın tasarım öğelerinden birini ödünç alan Z Flip’i katladığınızda dış yüzünde 2. bir ekran görüyorsunuz. 1,06 inç’lik 300 x 116 çözünürlüklü bu OLED ekran, saati, ihtarları görmek ve muhtemelen fotoğraf çekmek için kullanılabiliyor.

Telefonun umum görünümü ise son vakitlerde çıkan Galaxy S serisi telefonlara benziyor. Çizimlerde art yüzde küçük bir blok üzerinde iki kamera ve bir flaş görünüyor. Sızan özellikler arasında Snapdragon 855 Plus, 8GB RAM, 256GB dahili depolama var. 3,5mm kulaklık girişi bulunmayan telefon, ve sesi birebir portundan aktarıyor. Hasebiyle cihazın en üst seviyenin biraz altında olduğu gözleniyor.

Sızıntıya nazaran Galaxy Z Flip’in Ultra üzere en üst seviye özellikleri sunan telefonların biraz gerisinde kalacağı anlaşılıyor. Bu Samsung’un bilerek yaptığı bir olabileceği üzere,  Z Flip’in uzayan geliştirme sürecinden kaynaklanıyor da olabilir.

Yorum Ekle