Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung Galaxy XCover Pro Tanıtıldı

Samsung Galaxy XCover Pro Tanıtıldı

Samsung, yeni telefonu XCover Pro’yu Finlandiya’da tanıttı. Pili çıkartılabilen telefon, IP68 ve toz geçirmezlik onayına sahip.

Dayanıklılığı gösteren MIL-STD-810 sertifikasına sahip olan yeni telefon, dış yerküreye sunduğu tüm bu muhafaza önünde 10 milimetrelik kalın bir gövdeye sahip. 6,3 inç boyutunuda LCD ekranla gelen cihazın ekranının sol üstünde bir kamera deliği bulunuyor. Ekranı eldivenle yahut ıslak ellerle kullanmanıza elbette bir sakınca yok. Parmak izi sensörü ise soldaki güç düğmesiyle bütünleştirilmiş.

Telefonun öbür özellikleri arasında Exynos 9611 yonga seti (sekiz çekirdekli), 4GB RAM, Bluetooth 5.0 ve USB-C portu var. Telefonda bulunan iki ekstra fizikî düğme, “Bas ve konuş” işlevine ve ileti gönderme işlevlerine süratle ulaşmanızı sağlıyor.

Galaxy XCover Pro’nun art yüzünde 25MP birincil ve 8MP ultra geniş olmak üzere iki kamera var. Telefonun 4.050 mAh kuvvetindeki pilinin çıkarılabilmesi, kayda kıymet bir yetenek.

Android 9.0 Pie ile arttan gelen telefonun gelecekte Android 10 güncellemesi alması beklenebilir. XCover Pro, Şubat 2020’den itibaren 500 euro fiyatla satışa sunulacak.

Yorum Ekle