Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung Galaxy S20 Plus Kutusundan Çıkıyor

Samsung Galaxy S20 Plus Kutusundan Çıkıyor

Samsung tarafından kısa bir vade evvel tanıtılan Galaxy S20+ modeli ahir elimize ulaştı. Samsung, geçtiğimiz 11 Şubat’ta Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20 Ultra ve katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip modellerini tanıtmış ve hatırlarsanız biz de yeni telefonlarla birinci izlenimlerimizi munfasıl münferit görüntü ve makalelerle tanıtımın acilen sonrasında sizlere iletmiştik.

Galaxy S20 Plus Fiyatı Ne Kadar?

Artık ise artık telefonlar yavaş yavaş elimize ulaşmaya başladı. Birinci model Galaxy S20 Plus oldu. Şimdi çok taze bir telefon modeli ve velev o denli ki şu an bu telefon stoklarda bulunmuyor. 6 Mart tarihinde raflarda nokta alacak. Ama elbette şu an ön siparişe açık durumda. Fiyatı ise 9299 TL.

Şu an Galaxy S20+ için Samsung Türkiye üzerinden ön sipariş verebiliyorsunuz. 6 Mart‘tan sonra ise yerlere gönderiler başlanacak ve telefon raflarda nokta alacak. Elbette tıpkı durum Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Ultra ve katlanabilir telefon Galaxy Z Flip için de makbul.

Samsung Türkiye Armağan Kampanyası

Bu arada şunu da belirtmek lazım. Samsung Türkiye üzerinden verilen ön sipariş kampanyasında Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra meydanlara Galaxy Buds+ ikram ediliyor. Bu değerli habere de paylaştıktan sonra artık Galaxy S20 Plus’ın kutusunu açalım ve bakalım Samsung’un 9299 TL’lik amiralinin kutusunda neler var, neler yok?

Samsung Galaxy S20+’ın ön incelemesini daha evvel sizlerle paylaşmıştık. Lakin hazır telefonun kutusunu açmışken kısaca özelliklerinden de bahsetmeden geçmeyelim.

Galaxy S20+, elbette Plus modeli olması sebebiyle Galaxy S20’den biraz daha büyük bir telefon. Ama ailenin en büyük modeli Galaxy S20 Ultra‘nın yanında ise ortanca model olarak kalıyor.

Galaxy S20+’ın muhitine süratlice bakacak olursak, telefonun Galaxy S10 ve Galaxy 10 modelleri üzere Infinity-O ekranla geldiğini görüyoruz. Bu ekran 6.7 inç büyüklüğünde ve 1440×3200 piksel çözünürlüğünde manzara üretiyor. Gelgelelim ekranda bizce en değerli özellik, 120 Hz desteğinin bulunması. Dynamic AMOLED ile esasen manzara manasında telefonlarında pek doyurucu bir görsellik sunan Samsung, artık de etkileşimi yüksek 120 Hz özelliğine geçerek, böylelikle daha akıcı bir tasarruf sunma yoluna gidiyor. Bundan daha sonra Galaxy S20 Plus incelememizde detaylı olarak bahsedeceğiz.

Samsung Galaxy S20 Plus Teknik Özellikleri

Galaxy S20+’ın teknik özelliklerine değinirsek ise, elimizdeki modelin Exynos 990 işlemciye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bilindiği üzere telefonun başkaca bir Snapdragon 865 işlemcili modeli de var, lakin devletimizde Exynos işlemcili olanı görüyoruz. Bu işlemcinin ne kadar performans sunduğundan doğal ki detaylı incelememizde, karşılaştırmalı tablolarla sizlere bahsedeceğiz.

Galaxy S20+’ta 12 GB RAM ve 128 GB depolama yeri mevcut. Telefon Android 10 işlemci ile geliyor ve Samsung’un yeni arayüzü One UI 2 yazılımına nokta veriyor.

bulunan batarya ise 4500 mAh kapasitesinde.

Samsung Galaxy S20 Kamera Özellikleri

Galaxy S20’ın kameralarına da bakarsak, bu 4 kameranın mekan aldığını görüyoruz. Galaxy S20 Plus, Galaxy S20 modeline nazaran kameralarıyla daha savlı bir telefon. Artta 4’lü kamera dizilimine yan veren telefondaki kameralar 2 adet 12 MP, 64 MP ve ToF 3D derinlik sensörü olarak konum alıyor. Bu kameraların da özelliklerinden ve yaptığı çekimlerden daha detaylı olarak telefonun tüm özellikleriyle bir arada inceleme videomuzda bahsedeceğiz.

Yorum Ekle