Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung Galaxy S20 Kalıpları Görüntüde

Samsung Galaxy S20 Kalıpları Görüntüde

Kılıf üreticileri, Samsung Galaxy S20 için kılıflarını hazırlamaya ve velev üretmeye başladılar. Bu yüzden telefonun biçimini yansıtan “kalıp” Galaxy S20’lerin sızması, şaşırtıcı değil.

Artık ise bu cins Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra kalıplarının göründüğü bir görüntü, Mobile Fun tarafından yayınlandı. Görüntüde üç modelin boyutları karşılaştırılıyor. Medyada görünen modeller, S20 serisinin art yüzünde geniş, dikdörtgen bir kamera çıkıntısının olacağını doğruluyor.

Kameraların özelliklerine baktığımızda Galaxy S20 Ultra, 108MP ana sensör, 10x optik zum destekli 48MP telefoto kamera ve 12MP ultra-geniş kamera ve bir ToF sensörüyle öne çıkıyor. Telefonların hiçbirinde 3,5mm kulaklık girişinin olmaması ise şaşırtıcı değil. Kulaklık girişi, Note 10 serisiyle birlikte kaldırılmıştı ve aynısının S serisinde yapılması, sürpriz değil.

Hoparlör ızgarası ise Galaxy Note 10’daki kadar ince görünmüyor. Kalıbın üst tarafındaki delik ise muhtemelen mikrofon için açılmış.

Yukarıdaki görüntüyü izleyerek Galaxy S20 modellerinin boyutlarını ve kimi tasarım öğelerini görebilirsiniz. Tekrar de Galaxy S20’nin muhtemelen biraz farklı ve çok daha kaliteli görüneceğini söyleyelim.

Yorum Ekle