Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.

Samsung Galaxy S11e İçin Birinci Imaj Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy S11 ailesi içinde konum alacak telefonlardan biri olacak olan Galaxy S11e, kere görselleriyle göründü. Resmi bir olmasa da, telefonun ortaya çıkan CAD render imgeleri, nasıl bir telefonla karşılaşacağımız konusuna ışık tutacak cinsten.

Paylaşılan imajlara nazaran Galaxy S11e’de kamera dizilimi S10e’ye nazaran farklı olarak zaviyeye toplanacak. Artta Samsung logosu dışında öteki bir detay bölge almazken, parmak izi sensörü de ekrana entegre biçimde önümüze çıkacak.

Ekranda dikkati çeken detaylardan birincisi Galaxy S11e‘de de ön kameranın ortaya yerleştirileceği. Öte yandan ekran, kenarlara sahih kavisli velev sahip olacak.

Galaxy S11e’nin ekran boyutu şu ana kadar bilinenler arasında değil. Gelgelelim şayet doğruysa, ekran boyutu 6.2 inç ila 6.3 inç arasında olabilir. Telefonun etrafında ise 3.5 mm kulaklık girişi bulunmayacak.

Galaxy S11e’nin art kamerasında ana kameranın 108 MP olacağı söyleniyor. 3’lü kamera diziliminin mekan alacağı telefonda, Exynos 990 / Snapdragon 865 işlemci paketi kullanılacak. Başkaca batarya da 3900 mAh kapasitesinde olacak.

Elbette bunlar resmi haberler değil. Lakin gelen söylentiler ve görseller, Galaxy S11e hakkında fikir sahibi olmak için şimdilik ehil.

Yorum Ekle