Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung Galaxy S11, Space Zoom ile Gelecek

Samsung Galaxy S11, Space Zoom ile Gelecek

’un gelecek amiral gemisi için argümanlar gelmeye devam ediyor. Daha evvel de yüksek zum yeteneğine sahip olacağı ortaya atılan Galaxy S11 için bu sefer bir patent örneği ortaya çıktı. Doldurulan patente nazaran Samsung, Galaxy S11’e Space Zoom isminde bir özellik ekleyecek.

Galaxy S11’in kamerası için “Hubble” kod ismini kullanan Samsung, muhtemelen telefonda taraf alacak 108 megapiksel sensörle birlikte üst seviye zum yeteneği sunacak kullanıcılara. 5x’e kadar kayıpsız zum planları içinde olan Samsung’dan buna ait bir de patent örneği ortaya çıktı.

Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi‘ne Space Zoom isminde bir patent müracaatında bulunan Samsung, böylelikle akıllı telefonları arasındaki zum yarışına dahil olacak üzere görünüyor. Galaxy S11’in halihazırda kod isminin “Picasso” olduğu düşünüldüğünde, yeterli fotoğraf yeteneklerine sahip olacağı varsayım ediliyor. Buna ek olarak artık bir de “Hubble” ile ünlü teleskopa göndermede de bulunan Samsung, zum konusunda hayli savlı bir Galaxy S11 üzerinde çalışıyor üzere görünüyor.

Yorum Ekle