Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung Galaxy S11 Plus’a Dev Üzere Bir Pil Geliyor!

Samsung Galaxy S11 Plus’a Dev Üzere Bir Pil Geliyor!

Galaxy S11 Plus’ın büyük bir pille gelmesi şaşırtıcı olmayacaktı ama yeni argümana nazaran cihaz, beklemediğiniz kadar büyük, 5.000mAh’lik bir pille gelebilir.

Güney Kore sertifika data tabanı SafetyKorea’de keşfedilen haberlere nazaran SM-988 model numaralı cihaz, 5.000mAh’lik bir pille gelecek. Bu model numarası, daha evvel Galaxy S11 Plus ile ilişkilendiriliyordu. Bugün satışta olan Plus’taki pilin kapasitesi ise 4.100mAh. Samsung hakikaten de 5.000mAh’lik bir pil kullanırsa, bu firmanın şimdiye kadar bir telefona yerleştirdiği en büyük pil olacak. Elbette telefonun bu kadar büyük bir pille geleceğinin bir garantisi yok.

Galaxy S11 ile ilgili bir öbür tez ise Bloomberg’den geldi. Bu teze nazaran telefon, 108MP ana lensle ve öbür üç art lensle gelecek. Bu lenslerden biri, teze nazaran 5x optik zum sunacak, ultra geniş açılı olacak.

Buna emsal kamera savlarını daha evvel de duymuştuk, birebir haberin yeni asıllardan gelmesi, isabetli olma ihtimalini güçlendiriyor. Görünüşe bakılırsa Galaxy S11 ile büyüleyen fotoğraflar çekebileceksiniz.

Yorum Ekle