Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung Galaxy S11, Mate 30 Pro Üzere mi Olacak?

Samsung Galaxy S11, Mate 30 Pro Üzere mi Olacak?

Samsung’un S için gelecek amirali Galaxy S11 için sızıntılar sürüyor. Bu kere telefonun ekranına ait söylemler mevcut ve buna istinaden bahsi açan kişi, sızıntılarıyla tanınan Ice Universe. Twitter üzerinden paylaşımında, Samsung’un Galaxy S11 modelinin ekranına ait değerlendirmede bulunan Ice Universe, yeni telefonda “waterfall” dizaynının benimsenmeyeceğini lisana getirmiş.

After careful evaluation by Samsung, The Galaxy S11 series does not use a waterfall screen design, the bezel is narrower than Note10.

— Ice universe (@UniverseIce) November 18, 2019

Bilindiği üzere Huawei, yeni modeli Mate 30 Pro’da kullandığı ekran dizaynına “waterfall screen” olarak da bilinen Horizon Display olarak isimlendirdiği yüksek kavisli ekran dizaynını kullanmıştı. Ekran kenarlarının büsbütün ekrandan oluşmasıyla birlikte daha şık imaj sunan bu ekran tasarımı, öte yandan telefonu daha kırılgan bir yapıya da büründürüyor.

Ice Universe’ün bahsettiğine nazaran ise Samsung, bu tercih etmeyecek. Hususun Samsung tarafından dikkatlice değerlendirildiğini yazan Ice Universe, Galaxy S11’in rastgele bir “waterfall” ekran dizaynını kullanmayacağını, gelgelelim ekran çerçevesinin Galaxy Note 10’dan daha dar olacağını söylüyor. Elbette ortaya nasıl bir sonuç çıkacak, bekleyip göreceğiz.

Yorum Ekle