Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung Galaxy S11 “Kapaklı” Gelebilir

Samsung Galaxy S11 “Kapaklı” Gelebilir

Samsung’un gelecek amirali Galaxy S11’i için artık sular ısınıyor. Güney Koreli şirketin yeni amirali, 2020 yılının birinci akıllı telefonlarından biri olacak ve velev en çok beklenen modellerin başında geldiği kesin. Bugüne kadar yeni model hakkında heyecan verici sızıntılarla karşılaştık, yeni gelen haber ise beklentilere yeni bir heyecan katacak cinsten.

Bloomberg’de yayınlanan bir rapora nazaran Samsung, Galaxy S11 modelinde 108 megapiksel çözünürlüğünde ana kamera bulunduracak ve bununla 5x optik zum imkanı tanıyacak. Buna ek olarak ultra geniş açılı 2 ek kamera sensörü daha bulunduracak olan Galaxy S11, bugüne kadar pek çok menşe tarafından benzeri haberlerle önümüze çıkmıştı. Lakin yeni raporda dikkat çeken bir nokta daha var.

Habere nazaran Samsung, 2020 yılı içinde yeni bir Galaxy modeli daha sunacak ve o model de şubat ayında tanıtılacak. Üstelik tekrar bu modelde de 108 MP kamera ve 5x zum özelliği yan alacak. Fakat bu telefonun Galaxy 2 olarak tanıtılıp tanıtılmayacağı net olarak muayyen değil.

Pekala, Samsung, Galaxy Fold’un katlanabilir özelliğini Galaxy S ailesine katabilir mi? Yoksa Samsung şubat ayında iki farklı telefon tanıtımını tıpkı anda mı yapacak? Neden olmasın? Gerek Note gerek S serisinde 3 farklı model çıkartmayı gelenek haline getirmişken, 4’üncü modeli de katlanabilir olarak sunmak isteyebilir. Bekleyip göreceğiz…

Yorum Ekle