Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung Galaxy S11 İçin 8K Medya İddiası!

Samsung Galaxy S11 İçin 8K Medya İddiası!

Samsung’un gelecek S serisi amirali Galaxy S11’in önümüzdeki şubat ayında tanıtılması bekleniyor. Yeni kamera modülleri ile geleceği düşünülen Galaxy S11’in kamerasına ait ortaya çıkan yeni argüman ise telefonda 108 MP sensör ile 8K görüntü kaydı yapılabileceğine yönelik.

XDA Developers tarafından ortaya çıkartılan habere nazaran, Galaxy S11’de bölge alan Camera pratiğinin en son sürümü içinde 8K görüntü kaydına yönelik referanslar bölge alıyor. Öte yandan telefonun 108 MP sensör kullanabileceği de düşünülürken, böylelikle Samsung’un akıllı telefonlar arasındaki megapiksel yarışına büyük sürat kazandıracağı öngörülüyor.

Camera pratiği içindeki kod satırlarında 3:4 formatta 108 MP, 450 MP ve 64 MP üzere fotoğraf orantıları bölge alırken, ayrıyeten 7680×4320 piksel 8K satırı da dikkat çekiyor. Samsung’un yakın vakitte tanıttığı 108 megapiksel ISOCELL Bright HMX‘in Galaxy S11’de kullanılıp kullanılmayacağına yönelik resmi malumat ise şimdi yok. Lakin sızan bu detaylar, sensörün Galaxy S11’de taraf alacağına işaret ediyor.

Yorum Ekle