Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung Galaxy S11, 11 Şubat’ta Tanıtılacak

Samsung Galaxy S11, 11 Şubat’ta Tanıtılacak

Galaxy S11 için aylar süren bekleyiş sona eriyor. Samsung, yeni amiral gemisini 11 Şubat Salı günü tanıtacağını ahir duyurdu.

Firmanın 11 Şubat’taki Unpacked aktifliği, basına gönderilen davetiyelere nazaran Pasifik saatiyle 11:00’de başlayacak. Bu yılki aktiflikte beklediğimiz şeylerde, geçen seneye nazaran birtakım farklar var. Bu sene dört mahalline üç Galaxy S11 tanıtılacak ve telefonların tamamı, 5G modemle gelecek. Kimi dedikodular, Galaxy S11’in isminin Galaxy S20 olacağını söylüyor lakin, bu konunda elimizde kesin bir kanıt yok.

Aktiflikte Galaxy Fold 2’nin de tanıtılma ihtimali var. Yeni telefon, Galaxy Fold’dan farklı bir yapıya sahip olabilir ve eski katlanan telefonlar üzere dikey olarak katlanabilir.

Galaxy S11 serisinin bir giriş modelinden, bir Plus modelinden ve bir Ultra modelinden oluşması bekleniyor. Ekran boyutları 6,2 ile 6,9 inç arasında değişecek olan modellerin üçü de memlekete nazaran Samsung Exynos yahut Snapdragon yonga setiyle çalışacak. Aktifliğin tarihi 2019’un aktifliğiyle eşleştiğinden, yeni Galaxy S11’lerin şubatın ahir yahut martın başında sunulmasını bekleyebiliriz.

Yorum Ekle