Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Türkiye’de!

Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Türkiye’de!

Samsung Electronics, 20 Aralık’ta Star Wars: The Rise of Skywalker sinemasının yayınlanmasından evvel, Galaxy Note10+ koleksiyon paketinin duyurusunu yaptı. Star Wars’tan esinlenen tasarım öğelerine ve dijital içeriğe sahip Galaxy Note 10+, kişisel tasarım eseri bir kılıf, koleksiyonerlerin çok seveceği metal bir rozet, ışın kılıcını andıran al bir S Pen ve Galaxy Buds bulunan bir paketle sunulacak. Pakette başkaca Star Wars temalı duvar kağıtları, animasyonlar, ikonlar ve oyunun tutkunlarına keyifli anlar yaşatacak ses öğelerini kapsayan içerikler de bulunuyor.

Lucasfilm’in Ekim başında duyurduğu üzere Samsung, oyun tutkunu kullanıcılarına kaliteli cihazları ve Galaxy markası ile görülmemiş ve heyecan dolu bir deneyim sunmak üzere Star Wars ile güçlerini birleştirmişti. koleksiyon paketi Samsung ve Lucasfilm’in Star Wars: The Rise of Skywalker’ın görkemli açılışını kutlayan iş birliğine yeni bir boyut kazandırıyor.

Samsung, Galaxy Note10+ Star Wars koleksiyon paketini piyasaya sürerek yerkürenin her tarafındaki Star Wars tutkunlarına her anın keyfini çıkarmaları için ilham menşesi olmayı umut ediyor. Hususî koleksiyon paketi Türkiye’de 19 Aralık itibariyle KDV dahil 11.999 TL tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile Star Wars hayranlarının beğenisine sunuluyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle