Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung, Galaxy A91 ile Yeni Tasarım Deneyecek

Samsung, Galaxy A91 ile Yeni Tasarım Deneyecek

Samsung, Galaxy A (2020) serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve yeni modeller, 2020 yılına girmemizle yavaş yavaş tanıtılmaya başlayacak. Bu yeni  modellerden biri olacak olan Galaxy A91 ise, ortaya çıkan yeni bir sızıntı ile kendini gösterdi.

Görselleriyle sızan Galaxy A91, Samsung’un bu modelinde farklı bir tasarım lisanını kullanacağına işaret ediyor. Telefonun ince hatları, art kısımdan kenarlara hakikat daha da incelen gövdesi, ön yüzünde neredeyse çerçevesiz ekran tasarımı ve yuvalatılmış zaviyeleri ile başka Galaxy A modellerine nazaran nispeten farklılaşan Galaxy A91, başkaca art kısımda da L halinde bir kamera seti bulunduracak.

Art yüzde geniş bir ortama yayılmış kamera modülünü bulunduracak olan Galaxy A91, burada lenslerin yerleşimiyle L biçiminde bir desen oluşturacak. Muhtemelen 4’lü bir kamera heyetimin mahal alacağı Galaxy A91’de, parmak izi sensörü ise art yüzde bulunmayacak. Parmak izi sensörü yeniden ekrana entegre biçimde önümüze çıkacak. Bu arada telefonun etrafında bir 3.5 mm kulaklık girişi de taraf almıyor.

Galaxy A91 için konuşulan teknik takım ise çarpıcı. Qualcomm’un selef amiral işlemcisi Snapdragon 855‘ten güç sağlayacak olan telefonda, 8 GB RAM ve 128 GB depolama meydanı bulunacağına işaret ediliyor.

Telefonda ekran ise 6.7 inç büyüklüğünde Full HD+ olarak önümüze çıkacak. 4500 mAh kapasitesinde bir bataryanın ve süratli şarj desteğinin de konum alacağı konuşulan Galaxy A91’i 2020 yılında ne devir göreceğimiz ise şimdilik muamma.

Yorum Ekle