Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung Galaxy A51 Fotoğraflarıyla Sızdı!

Samsung Galaxy A51 Fotoğraflarıyla Sızdı!

Kısa bir vade evvel de hakkında “L” kameralı formunda söylentiler çıkan A51, bu defa ise bütün olarak imaj belgeleriyle sızdırıldı. Galaxy A serisinin yeni olacak olan Galaxy A51, daha evvel de bahsedildiği üzere “L” halinde dizilime sahip bir kamera kurulumuna sahip olacakken, telefonun birtakım özellikleri de kendini gösterdi.

Galaxy A51’in art yüzünde 4’lü kamera dizilini bulunacak. Ön tarafta da ekrana entegre “delikli” bir ön kamera göreceğiz. Hayli ince ekran çerçeveleriyle dikkat çeken telefon, art yüzde ise, sırf ayrılmış kamera meydanı ve altta Samsung logosuyla detay veriyor.

Galaxy A51’in ekranının 6.5 inç büyüklüğünde AMOLED panelden oluşması bekleniyor. Yeniden son devirlerde gördüğümüz başka Samsung telefonlar üzere ekrana entegre bir parmak izi sensörünü içerecek olan telefon, ardındaki 4’lü kamera dizilimi arasında 48 MP ana kameraya nokta verecek.

48 MP ana kameranın yanında 12 MP geniş açılı lens, 2x optik zum kabiliyetine sahip 12 MP telefoto kamera ve 5 MP derinlik sensörü bulunurken, başkaca bir LED flaş da burada hazır olacak.

Galaxy A51’de olması beklenen teknik takım ise; Exynos 9611 işlemci, 4 GB RAM, 64 / 128 GB hafıza meydanı ve 4000 mAh bataryadan oluşurken, telefonda Android 10 işletim sistemi ile bir arada Samsung OneUI 2.0 arayüzünün bölge alması da bekleniyor.

Yorum Ekle