Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung Electronics 50. Yılını Kutluyor

Samsung Electronics 50. Yılını Kutluyor

Samsung Electronics, Suwon kentinde bulunan Samsung Digital City umum merkezinde yapılan aktiflikle kuruluşunun 50. yıl dönümünü kutladı. Bu kıymetli yıl dönümünü kutlamak üzere aktifliğe 400’den çokça çalışan katıldı. Şirket idare takımından Cihaz Tahlilleri (DS) Ünitesi Yönetici Yardımcısı ve ’su Kinam Kim, Tüketici Elektroniği (CE) Ünitesi Lideri ve CEO’su Hyun Suk Kim, BT ve Mobil Muhabere (IM) Ünitesi Lideri ve CEO’su Dong Jin Koh de mekan aldı.

Samsung Electronics Yönetici Yardımcısı Jay Y. Lee, yayınladığı medya bildirisinde geçmiş 50 yıldaki çalışmalarından ötürü tüm Samsung çalışanlarına şükranlarını sunarken, şirketin bu birikiminden yararlanarak asırlık bir şirket olma doğrultusunda kararlılıkla çalışmaya devam edeceğini vurguladı. Lider Yardımcısı Lee, “Geçen 50 yılda yaşananlar her birinizin özverisi ve çok çalışması sayesinde mümkün oldu. Gelecek 50 yıla bakarken hayal gücümüzü bağımsız bırakıp harikulâde bir gelecek hayali kurmalıyız” dedi.

Samsung’un inovatif teknolojiler üzerinden küresel bir topluluk yaratılmasına ekte bulunma taahhüdünün altını çizen Lee, “Yeni teknolojilerimizi kullanarak daha sağlıklı ve mesut bir gelecek kuralım. Paylaşarak ve birlikte büyüyerek yerkürenin en güzeli olacağız” halinde açıklamalarda bulundu.

Başkanlar ve çalışanlar saygıdeğer bir gelenek yaratmak istiyor

Aktiflikte konuşan başkan ve çalışanlar geçmiş yarım asırda kazanılan başarılara dikkat çekerek, asırlık bir önder şirket olmak gayesiyle yeni bir yolculuğa çıkacaklarına kelam verdi. Cihaz Tahlilleri (DS) Ünitesi Yönetici Yardımcısı ve CEO’su Kinam Kim, şirketin hayatının bundan sonraki periyodunda mütemadi büyüme doğrultusundaki üç kıymetli gayesini paylaştı. Kinam Kim, kelamlarına şöyle devam etti: “Demografi ve tüketici davranışlarındaki çok değerli farklılaşmaların getireceği öngörülemeyen değişimler, teknoloji kolunun önümüzdeki periyodunun karakterini oluşturacaktır. Bu yüzden, yeni periyotta varlığımızı sürdürebilmek için kendi içimizde durmaksızın inovasyon peşinde olmalıyız. Öğrenmeyi asla bırakmamalı, amaçlarımıza ilerlerken mert ve korkusuz olmalı, üzerimize aldığımız tüm tam olarak tarafına getirmeliyiz.”

2. gaye, şirketin müşteriyi her vakit işlerin merkezine koyma felsefesini yansıtıyor. Lider Yardımcısı Kim, “Onların gereksinimlerinin ve beklentilerinin her hengam önünde kalarak ve daima dönüşen pazarlarda gelişip büyüme yollarını bularak, müşterilerin her hengam işlerimizin merkezinde olmasını sağlamaya devam edebiliriz” dedi. Kim, laflarını şöyle tamamladı: “Hepimiz Samsung’un daha hoş bir yerküreye ekte bulunan bir şirkete dönüşmesi ve gelecek nesillerin değer ve sevgi duyduğu bir şirket olarak kalması için birlikte çalışmalıyız. Hiçbirimizin, bu yolda düzgün kurumsal vatandaşlar olarak sorumluluklarımızı unutmamasını istiyorum.”

Yerkürenin her tarafındaki Samsung çalışanları ve başkanları geçtiğimiz haftalarda istekli çalışmalara katılarak içinde yaşadıkları topluluğa yararlarının bir kısmını geri sunarken, tıpkı hengamda şirketin bu yıl dönümünü daha manalı bir formda kutladılar ve minnettarlıklarını gösterdiler. Etkinlikler kapsamında bağış kampanyaları yapıldı ve genç talebeler için eğitim girişimleri gerçekleştirildi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle