Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Şampiyonlar Üzere Oynamak İsteyenler İçin Öneriler!

Şampiyonlar Üzere Oynamak İsteyenler İçin Öneriler!

Tüm yerkürede milyar dolarlık paha yaratan, oyuncu ve taraftar sayısı tanınan spor kollarıyla yarışacak kadar büyüyen espor, Türkiye’de de süratle gelişmeye devam ediyor. yahut kadro olarak oynanabilen ve son kademe çekişmeli geçen yarışmalara sahne olan espor arenasında uğraş eden oyuncular da isimlerinden çokça laf ettiriyor. Acer, oyun tutkunlarının becerilerini daha da geliştirebilmeleri için milletlerarası profesyonellerden birtakım ipuçlarını bir araya getirerek şampiyonlar üzere oyun oynayabilmek isteyenlere bir teklif listesi hazırladı. Rakiplerinin önüne geçmek isteyen oyun tutkunları, bu tavsiyelere kulak vererek becerilerini geliştiriyor ve harikaya bir adım daha yaklaşıyor.

Oyun cinsine nazaran hazır yüklü ön ayarlardan birini seçip sürat kazanmak ve daha süratli bekleme vadesi özelliği sunan bir monitörle denetimlerde hassasiyeti artırmak da dahil olmak üzere, Acer’ın paylaştığı bu püf noktalarıyla oyun tutkunları, rakiplerinin önüne kestirim ettiklerinden çok daha süratli geçme fırsatı yakalıyor.

Harikaya ulaşmak antrenmanla mümkün

Acer’ın dikkat çektiği hususların başında, pratik yapmanın değeri geliyor. Kelam konusu bir görüntü oyunu olduğu için antrenman yapmanın gereksiz olduğunu düşünenler yanılıyor. Klasik sporlardaki mantıkta bedensel bir antrenman olmasa da becerilerin geliştirilmesi için pratik yapmak büyük değer taşıyor. Ağır antrenmanlarda gözlerin şiddetli yorulabileceği mülahazası ise VisionCare teknolojilerine sahip monitörlerle tarih oluyor. Çünkü bu teknoloji uzun vadeli antrenmanlarda oyuncuların gözlerinin yorulmasını önlerken, onların uğraşa her devir hazır olmasını sağlıyor. Harikaya ulaşmaya çalışan oyun tutkunlarının oyuna ve antrenmana odaklanmaları kadar kıymet taşıyan öteki bir nokta ise klavye ve fare kullanılan bilgisayar oyunlarında hangi tuşların ne işe yaradığını bilmek. Umumide oyun kılavuzunda taraf alan bu malumatları öğrenmek kadar bu hareketlerin monitördeki suratı da muvaffakiyete giden yolda büyük role sahip. 0,4 ms üzere son nokta süratli bir bekleme mühleti sayesinde fare, joystick yahut direksiyonda yapılan bir hareket, monitördeki oynanışa harika bir halde senkronize oluyor. Düşük giriş gecikmesi oyunlarda daha hassas denetim sağlıyor.

Yanlışlardan Ders Al

Şampiyonlar üzere oyun oynamanın ve savaşa her hengam hazır olmanın altın kurallarından biri de sabırlı olma, sinirlenmeme ve yapılan günahlardan ders çıkarma bakış açısına sahip olmak. Oyun içerisinde en yüksek seviyeye çıkma muvaffakiyetini göstermek kadar en düşük seviyeye geri dönüp tekrar başlamaktan korkmamanın da değerli bir kazanım olduğuna dikkat çeken Acer, yeni başlayanlara ve bir profesyonel üzere oyun oynayabilmek isteyenlere, başka spor kısımlarında olduğu kadar çok vakit ayırmalarını öğütlüyor. Öte yandan, espor donanımlarının tamamında olduğu üzere kullanılan monitörün teknik özellikleri ve sahip olduğu teknolojiler de oyuncuların becerilerini geliştirmesine ek sağlıyor. Acer’ın Predator serisi monitörlerinde de bulunan GameView üzere oynanan oyunun suratına nazaran monitör ayarlarını değiştiren özelliklerden yararlanmak ve yarış, aksiyon ve spor oyunları için evvelce kaydedilen ayarları kullanmak, oyuncuların gelişimlerine ek sağlıyor.

Başarılı profesyonelleri takip edin, ekipmanınızı uygun seçin

Profesyonel oyuncuların yayınlarından büyük turnuvaları izlemenin de oyun becerisine sağlayacağı ek da çok oluyor. Sadece fantastik oyuncuları izlemekle kalmayıp en yeni ekipmanlar/eğilimler/taktikler hakkında haber almanın büyük avantaj sağlayacağı da esas kurallardan biri olarak Acer’ın dikkat çektiği ögelerin arasında yan alıyor.

Etkileyici oyun atmosferine kapılıp mola vermeyi unutmak ise bir oyuncunun performansına olumsuz tesir edecek ögelerin başında geliyor. Oyun sırasında bir yahut iki saatte bir mola vermek hem verimliliği artırmak hem de performansı düşürmemek ismine kritik ehemmiyet taşıyor. Gözlerinizi ve dimağınızı dinlendirmek, yorgun rakiplere karşı daha dinç olmak için Acer’ın Flickerless ve BlulightShield özelliklerine sahip teknoloji mükemmeli bir monitörünü tercih edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle