Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Renkli Gece Görüşü İçin: Panasonic i-Pro Extreme

Renkli Gece Görüşü İçin: Panasonic i-Pro Extreme

Yeni kameralar, seriyi bir hikaye durumunda kanıt güvenilirliğinin çok büyük değer taşıdığı üst seviye gözetim pratikleri için münasebetli hale getiriyor. Dahili renkli gece görüş fonksiyonu, kullanıcının çok az ışığın olduğu ortamlarda kıyafetlerin ve otomobillerin gölgeleri arasında daha yeterli ayrım yapabilmesini sağlıyor (minimum 0,03 lüks ışık gereklidir).
 
Kızılötesi LED’ler ışık olmayan ortamlarda bile görünürlüğü artırarak kişilerin ve hareketlerinin tek renkli imgelerinin daha kolay tanımlanmasını sağlıyor.

109 aşama yatay ve 73 radde dikey görüş sahasına sahip olan geniş açılı bir lensle sağlanan görüş uzaklığı de serinin sunduğu bir öteki avantaj olarak öne çıkıyor. Entegratörler şahsi bir koridor modu sayesinde koridor ve market reyonu üzere uzun ortamlarda da 90 kademeye 270 noktalık görüş sahasına sahip bir manzara sunabiliyor.
 
Serideki mevcut kompakt koruyucular ile her birçok farklı ortamda başka olarak kullanılabiliyor. Böylelikle kolay kurulabilmenin yanında küçük mağazalarda, bankamatiklerde ve asansörlerde gözetim yapmak için kullanılabiliyor.

Serinin evvelki modellerinde olduğu üzere ortam koşullarından etkilenmeden otomatik olarak en uygun imgeyi çeken iA (Akıllı Otomatik), altı yeni kamerada da mekan alıyor. Kameralarda dış mekanlarda bile ses kaydetmeyi sağlayan mikrofonlar bulunuyor.
 
Panasonic Avrupa Kategori Başkanı Gerard Figols, serinin yeni kameralarıyla ilgili şunları söyledi: “Gözetimde riskleri en aza indirmenin en temel yollarından biri, görünürlüğü her koşulda garanti altına almak. Kızılötesini ve renkli gece görüş teknolojisini birleştirerek işletmeleri iA ile donatıyor ve mülklerini günün her anında koruyoruz.”

Seride hem 1080p hem de 720p çekim yapan iç mekan ve dış mekan versiyonlara ek olarak tren ve otobüs üzere araç içi ortamlarda gözetim yapmak için tutarlı olan iki model bulunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle