Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri Belirli Oldu!

Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri Belirli Oldu!

Games geçtiğimiz hafta Red Dead Redemption 2‘nin en ahir PC’ye geleceğini resmi olarak duyurmuştu. Artık ise yeni istemcisi üzerinde ön siparişleri başlatmasının yanı sıra, oyuncuların bu western macerasına katılmak için nasıl bir bilgisayara sahip olmaları gerektiğini de açıkladı ve PC’ye kişisel geliştirmelerin neler olduklarını duyurdu.

Rockstar, oyunun PC sürümünü “Arthur Morgan ve Van der Linde çetesinin açık yerküre destanının doruk noktası” olarak tanımlıyor ve pek çok “teknik, grafik ve performans geliştirmesi” ile bir arada geldiğini söylüyor. Verilen detaylara nazaran PC sürümünde artmış çizim aralıkları ve gece ve gündüz ışıklandırması için daha âlâ global aydınlatma ve ortam kapama pratikleri bulunacak.

Artırılmış gerçeklik için ise kar izleri, yansımalar, daha detaylı gölgeler ve yüksek çözünürlüğün yanı sıra mozaik desenlemeli ağaç dokuları ile geliştirilmiş ot ve kürk dokuları bulunacak. Oyun HDR desteği ve 4K üzerindeki çözünürlüklerde çalışma yetenekleri ile sunulurken, Ultra-geniş ve çoklu monitör tertipleri de desteklenecek ve kare sınırlaması bulunmayacak.

Rockstar, daha güzel gözüken bir deneyimin yanı sıra, Red Dead Redemption 2 PC sürümünün tek oyunculu yanı için yeni içerikler de ekliyor. Bu yeni içeriklerin arasında 3 yeni Armağan Avcılığı hizmeti, 2 yeni Çete Saklanma Alanı, 2 yeni Kaynak Haritası, yeni Hikaye Modu silahları, yeni hizmet ‘To The Ends of The Earth‘, yeni Hikaye Modu atları, 5 yeni takı bulunuyor.

Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri

Oyunun istediği minimum ve önerilen sistem gereksinimleri ise şu formda. Münhasıran 150GB depolama meydanı dikkat cazip:

Minimum:

OS: Windows 7 – Service Pack 1 (6.1.7601)

İşlemci: Intel Core i5-2500K yahut AMD FX-6300

Bellek: 8GB

Grafik Kartı: Nvidia GeForce GTX 770 2GB yahut AMD Radeon R9 280 3GB

HDD Ortamı: 150GB

Ses Kartı: DirectX koordinasyonlu

Önerilen:

OS: Windows 10 – Nisan 2018 Update (v1803)

İşlemci: Intel Core i7-4770K yahut AMD 5 1500X

Bellek: 12GB

Grafik Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB yahut AMD Radeon RX 480 4GB

HDD Sahası: 150GB

Ses Kartı: DirectX entegrasyonlu

İndirimli ön siparişler İstemcisi üzerinde başlamış durumda lakin şimdi Standart Sürümü satın almak mümkün değil. Red Dead Redemption 2 Special Edition 59,99 dolar fiyatına sahipken, Ultimate Edition ise 79,99 dolara satılıyor. Her iki sürüm de çeşitli kozmetik eşyalar ve oyun güçlendirmeleri, para bonusları ve hikaye modu için bir banka soygunu görevi ile bir saklanma tarafı ile birlikte geliyor.

Ayrıyeten Rockstar, Red Dead Redemption 2’yi kendi istemcisi üzerinden sipariş eden oyuncular için klasik repertuvarından iki oyunu da ücretsiz olarak sunuyor. Bu seçeneklerin arasında Grand Theft Auto III, Vice City, San Andreas, Bully, L.A.Noire ve Max Payne 3 bulunuyor.

Epic Games store ve vesair dijital mağazaların ön siparişleri 23 tarihinde başlayacak ve Steam, oyun 5 Kasım’da yayınlanacak olmasına karşın Aralık yayımı ile furyaya en son katılan mağaza olacak.

Yorum Ekle