Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Red Dead Redemption 2 PC Sürümü Ön İndirmeye Açıldı!

Red Dead Redemption 2 PC Sürümü Ön İndirmeye Açıldı!

Yaklaşık bir yıl süren bekleyişin akabinde PC hayranları önümüzdeki hafta Red Dead Redemption 2 maceralarına başlayabilecek. Ama Rockstar Games, kendi istemcisi üzerinden şimdiden, ön yükleme ismi altında indirmenize müsaade veriyor; oynayamayacak olsanız bile.. İndirilen evrakların 109GB büyüklüğünde olduğu düşünülürse, evvelden indirmek mantıklı görünüyor.

Ayrıyeten oyun yayınlandığında boyutun bundan çok daha yüksek olma ihtimalini de unutmamak gerekiyor. Rockstar’ın kısa mühlet evvel sunduğu sistem gereksinimleri, oyunun 150GB yere muhtaçlık duyacağını belirtiyordu.

Oyunun Rockstar Games Launcher üzerinde 5 Kasım tarihinde yayımlanması bekleniyor ve Epic Games Store da birebir tarihte oyuna ulaşacak. Fakat Epic Games üzerinde ön yükleme şimdi mümkün değil. Steam üzerinde ise kesin yayım tarihi duyurulmadı ancak Aralık ayından bahsediliyor.

PC sürümünün daha büyük olan bu boyutunun konsol sürümlerine nazaran edindiği avantajlardan kaynaklandığı söylenebilir. PC sürümünde yeni tek kişilik içerikler, 4K dokular ve umum olarak geliştirilmiş grafikler bulunuyor.

Oyunun ön siparişleri Rockstar Games Launcher, Epic Games Store ve öbür üçüncü parti mağazalardan yapılabiliyor ve her birinde farklı bonuslar bulunuyor.

Yorum Ekle