Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
realme Yeni Telefonlarını Tanıttı! İşte realme 6 ve 6 Pro Özellikleri!

realme Yeni Telefonlarını Tanıttı! İşte realme 6 ve 6 Pro Özellikleri!

MediaTek Helio G90T ile güçlendirilen 6, inanılmaz bir akıllı telefon oyun deneyiminin tam merkezinde olacak biçimde tasarlandı. 12 nm’lik süreç kullanan işlemci, realme 6’yı daha güçlü ve verimli bir cihaz yapıyor. En son güncellemelere sahip işlemci, grafik kartı, üstün süratli RAM ve güçlü yapay zeka kombinasyonu ile realme 6, mobil oyun severlere problemsiz bir deneyim getiriyor.

Yeni geliştirilen 30W süratli şarj ile, realme’nin 4300mAh pili 60 dakika içinde külliyen şarj oluyor.Zorlu oyun koşullarında dahi, 30W’lık süratli şarj sayesinde pil, 60 dakikada yüzde 55’lik şarj seviyesine çıkabiliyor. 6, 90Hz yenileme ve 120Hz örnekleme suratına sahip 6,5 inç 90Hz Ultra Pürüzsüz Ekran içerir, bu da ekranın her kaydırma sürecinde kesintisiz ve pürüzsüz bir görsel deneyim sağlıyor. realme 6, eksiksiz bir ekran-gövde orantısı ile üstün bir görsel deneyim sunuyor. Ekran ayrıyeten daha düzgün müdafaa için Corning Gorilla Glass 3 ile kaplanmış.

16MP Ultra net ön kamera, F2.0 diyafram açıklığının yanısıra, Bokeh efekti, akıllı hoşluk modu üzere özellikleri ile tüm selfie gereksinimlerine yanıt verecek. Farklı cinsiyetler, cilt tipleri ve yüz biçimleri için geliştirilmiş bir hoşluk algoritması sayesinde kullanıcının cildini doğal ve hassas gösteren selfieleri kolaylıkla çekmesine imkan sağlar.

6 Kameralı 6 Pro Özellikleri Neler?

6 Pro, yerkürede Qualcomm Snapdragon 720G kullanan birinci akıllı telefonu. 8 nm’lik süreç gücü ile bu işlemci, cihazı daha güçlü ve verimli bir hale getiriyor. 30W süratli şarj ile, 4300mAh pili 60 dakikada külliyen şarj ederken, güçlü oyun koşullarında bile birebir müddette yüzde 62’lik şarj seviyesine çıkabiliyor.

90Hz yenileme ve 120Hz örnekleme suratına sahip 6.6 inç 90Hz Ultra Pürüzsüz Ekran’la gelişmiş bir görsel deneyim sunan 6 Pro’nun ekranı daha âlâ bir muhafaza için Corning Gorilla Glass 5 ile kaplanmış durumda.

Altı harika kamera

realme 6 Pro, 16MP Sony geniş açılı ana kamera’nın yanısıra IMX471 + 8MP 105° muhteşem geniş açıdan oluşan ikili kamera ile birlikte geliyor. Çekim uzaklığı daha evvelkine nazaran 2.5 kat daha çokça olan kamera, Kenar Deformasyon Düzeltmesi ile fotoğrafların zaviyelerinde kalan yüzleri tanıyıp, yüz hatlarını otomatik olarak optimize edebilir.

Yeni amiral gemisi realme 6 Pro başkaca 64MP ana kamera, 12MP 20x hibrit zoom telefoto lens, 119°’lik ultra geniş açıya sahip8MP kamera ve makro lensten oluşan ultra net dörtlü kamera sistemine de sahiptir. realme 6 Pro, Nightscape 2.0 üzerinde konum alan ve geliştirilmiş tripod modu ve Ultra Nightscape Modu’na sahip Nightscape 3.0 özelliğine de sahip.

Yorum Ekle