Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
realme Telefonlar Türkiye’ye Geliyor!

realme Telefonlar Türkiye’ye Geliyor!

2018 yılının Mayıs ayında kurulup, kısa vadede yerküre teknoloji markalarının arasında üst sıralarda mahallini alan realme, Türkiye pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Yeni yılın birinci ayında raflarda alanını alacak realme eserleri teknoloji savaşlarının tarafını değiştirmeye geliyor.

realme, kaliteli ve akıllı telefonları iyi fiyatlarla tüketiciye buluşturma maksadıyla Li Bingzhong önderliğindeki akıllı telefon endüstirisi deneyimine sahip bir ekip tarafından 2018 yılının Mayıs ayında kuruldu. kaliteli teknolojik eserleri, tutarlı fiyatlarla genç tüketicilerle buluşturan marka, 1 yıl kadar kısa bir vadede pazarında 4’üncü oldu. Yerküre sıralamasında ise;  2018 üçüncü çeyreğinde 47’nci olan realme, 1 yıl sonra %500’lük bir büyüme kaydederek 2019’un üçüncü çeyreğine 7’nci sıraya geldi.

Çin, Hindistan, Endonezya, Vietnam, Tayland, Malezya, Pakistan, Mısır üzere 18’den ziyade memleketin pazarında faal rol oynuyor. Kuruluşunun 1’inci yılında Avrupa pazarına açılan marka, güçlü performans, şık tasarım ve münasebetli fiyat siyasetiyle öne çıkıyor.

Ulaşılabilir fiyatlar, teknolojik eserler

Genç olmaktan gurur duyan marka, tekrar gençlere hitap edecek eserler sunuyor. Şık dizaynları, gençlerden ilham alan dimanik tasarrufları ile öne çıkan eserler ocak ayından itibaren Türkiye’de olacak. Güç ve stili bir arada sunan marka teknoloji tutkunlarının yeni gözdesi olmaya aday.

Bir yıl boyunca 6 eser piyasaya süren relame, Türkiye’ye 3 eser ile giriş yapmaya hazırlanıyor. Birinci olarak sırf akıllı telefon eserleri ile raflarda tarafını alacak marka, önümüzdeki devirde aksesuarlar ve başka akıllı cihazlarını da Türkiye’ye getirmeyi hedefliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle