Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Razer Tartarus Pro Duyuruldu!

Razer Tartarus Pro Duyuruldu!

için yerküre çapında önder bir marka olan Razer Razer Tartarus Pro’yu duyurdu. Razer’ın ünlü Tartarus tuş grubu ailesinin en yeni üyesi, oyunculara oyunlarda üstün denetim sağlamak için tasarlanmış analog optik anahtarlarla donatılmış birinci tuş grubudur.

Tartarus Pro içinde bulunan Razer Analog Optik Anahtarlar, tuş grubunun kullanılması sırasında her tuşa ne kadar basıldığını ölçer. Bu da Tartarus Pro’nun tıpkı bir denetim çubuğu üzere analog olarak vazife yapmasına imkân kılar. Başkaca, daha süratli bir tuş vuruşu için harekete geçirme noktasını 1,5 mm ile daha derin ve daha sert bir tuş basışı için 3,6 mm’ye kadar ayarlayabilirler.

Razer Analog Optik Anahtarların kalbinde, kızılötesi bir ışık demeti anahtar gövdesinden geçerken, bir sensör anahtarın derinliğini ne kadar ışık geçtiğine bağlı olarak ölçer. Bu nedenle, anahtarlar birebir tuş vuruşunda tuş girişinin ölçeklendirme seviyelerini kaydedebilir.

Bu sayede ileri seviye kullanıcılar, yarım basış ve tam basış olmak üzere her bir tuşa iki farklı işlev bağlayabilecekler. Çift işlev ataması ile Tartarus Pro’yu kendi oyun stillerine ve gereksinimlerine nazaran en üst seviyde ferdileştirme imkanı bulacaklar.

Razer’ın Etraf Üniteleri İş Ünitesi Kıdemli Lider Yardımcısı Alvin Cheung, “Razer Analog Optik Anahtarlar, klavye giriş teknolojisi ortamını ilerletiyor” dedi. “Razer Tartarus Pro,  daha evvel sırf gamepad’lerde sunulmaya çalışılan PC oynanışına daha tanıdık bir arayüze sahip olan analog girişi tanıtarak, FPS ve yarış oyunlarında daha çokça hareket denetimi üzere çeşitli olasılıkları başlatıyor”.

Tartarus Pro, gerek navigasyon gerekse kullanıcının gereksinimlerine has gayrı komutlar için atanabilecek sekiz cepheli bir cephe tuş grubu dahil olmak üzere 32 programlanabilir tuşa sahiptir. Sekiz süratli geçiş profili, kullanıcıların anında profili değiştiren bir düğme ile profil ayarları yahut karakter yetenekleri arasında verimli bir biçimde geçiş yapmalarını sağlar.

Rastgele bir klavyeye karşı kişiselleştirilebilir bir alternatif olan Tartarus Pro’nun analog girişi, entegrasyona gerek kalmadan gamepad destekli tüm oyunlarla uyumludur.

RAZER TARTARUS PRO ÖZELLİKLERİ

  • Razer Analog Optik Anahtarlar
  • 32 adet tam programlanabilir tuş
  • Her tuş için ikincil işlev
  • 16,8 milyon kişiselleştirilebilir renk seçeneğiyle Chroma art aydınlatma
  • Programlanabilir 8 istikametli taraflı başparmak pedi
  • 8 anahtar harita arasında anlık geçiş
  • Sınırsız makro uzunluğu
  • Razer Synapse desteği
  • Örgülü Fiber Kablo
  • Razer Synapse ile sınırsız kişiselleştirilebilir profiller

FİYAT & SATIŞA ÇIKIŞ

129.99 $/ 149.99 €

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle