Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Razer Kraken Ultimate Tanıtıldı

Razer Kraken Ultimate Tanıtıldı

Oyuncular için yerküre çapında önder bir marka olan Razer, 7.1 surround sesten daha yüksek bir konumsal hassasiyet sunan THX Spatial Audio teknolojisine sahip rekabetçi bir oyun kulaklığı olan Razer Kraken Ultimate‘ı tanıttı.

Daha bir ses kavisi üreten kişisel ayarlanmış 50mm sürücülerle güçlendirilmiş gerçekçi ve sürükleyici soundscape, her işitsel detayı yakalayarak kullanıcıların sesdeki en küçük nüansı bile almalarını ve avantajlarını kullanmalarını sağlar. Kraken Ultimate‘ın faal gürültü önleyici mikrofonu, oyunculara yarışma üstünlüğü ve kesin oyun ses deneyimi sunan kazanan bir kombinasyonu tamamlayarak kristal netliğinde iletişimi sağlar.

THX Spatial Audio ile 7.1 Surround’dan Daha Tesirli Ses

Razer Kraken Ultimate, 7.1 surround sesden daha fazlasını sunan gelişmiş bir konumsal ses tahlili sunarak nokta atışı doğruluk sağlayan THX® Spatial Audio teknolojisi ile birlikte gelir. 360 kademelik bir ortamda ses üretmek, rekabetçi oyun sırasında daha uygun farkındalık ve daha yüksek odaklama sağlar; sinsi düşmanları bulmanızı, mermileri sektirmekten kaçınmanızı ve yakındaki tehditleri herkesten evvel tespit etmenizi mümkün kılar.

THX Spatial Audio, her oyunun benzersiz ses dizaynını ve mühendisliğini optimize eder ve sanal hoparlörlerini, ses aslının oyun içindeki gerçek aralığına ve konumuna uyacak formda ayarlayarak bir işitme deneyimi sunar. Bu, kullanıcılar her sesin içgüdüsel olarak nereden geldiğini deşifre edebildiklerinden, daha uzun vade odaklanmış olmalarını sağlayarak dimağ ve kulak yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olarak onlara üstünlük sağlar.

Sürükleyici Soundscape için Ustalıkla Ayarlanmış Sürücüler

Kişisel ayarlanmış 50mm sürücülere sahip Razer Kraken Ultimate, güçlü, ayrıntılı, süper net ses ve güçlü taban sunar. Daha bir ses kavisi sunmaya ayarlanmış, ortaya çıkan ses, Kraken çizgisindeki en varlıklı, en sürükleyici ve gerçekçidir – rekabetçi bir avantaj için ayak sesleri ve silah sesleri üzere her işitsel detayı eksiksiz bir halde yakalar.

Mutlak Netlik için Profesyonel Sınıf Faal Gürültü Önleyici Mikrofon

Kadro sohbeti, çok oyunculu oyunlarda değerlidir ve Kraken Ultimate’daki yeni Discord sertifikalı, faal gürültü önleyici mikrofonla oyuncular kalabalık turnuvalarda bile kusursuz muhaberesinden emin olabilirler. Rekabetçi oyuncu kulaklıkları, net bir formda sohbet etme ve en ince sesleri bile anlık olarak ayırt edebilme yeteneğine güvenir. Razer Kraken Ultimate’ın yüksek nispette ayarlanmış mikrofonu etkin gürültü tedbire teknolojisi ekleyerek, art plandaki sesi algılar ve geçersiz kılar, sesinizi daha net hale getirir ve ekip arkadaşları arasında net iletişim sağlar.

Hafif, Dayanıklı ve Kulakları Serin Tutan Kulaklık

Razer Muhit Üniteleri Departmanı Kıdemli Lider Yardımcısı Alvin Cheung, “Kraken Ultimate’i köklerinde oyun sesinin gereksinimlerini karşılayacak biçimde geliştirdik” dedi. “THX Spatial Audio ile güçlendirilmiş şahsi tasarım sürücüleri Kraken imzalı konforu üstün ses ile sunuyor.  Kristal netliğinde ekip haberleşmeleri için etkin gürültü engelleyici mikrofonla bir araya getirildiğinde, bu kulaklık seti oyuncuların aradığı en üst seviyeye çıkıyor.”

Razer Chroma RGB Underglow Aydınlatma

Kraken Ultimate başkaca, 16,8 milyon rengi destekleyen Razer Chroma tarafından desteklenirken, Razer Synapse 3’ten denetim edilen ışık efektleri ve sınırsız ferdileştirme imkanları için bir aydınlatma efektleri paketi sunuyor. 

Razer Kraken X USB

Razer ayrıca bugün Kraken X USB’yi de tanıtıtı. Kraken X ailesinin en yeni üyesi, tüm gün oyun konforu ve adaptasyon için yekunda 275g hafiflikte tasarım, yeşil kulaklık aydınlatma ve 7.1 sanal surround ses ile geliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle