Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Razer, Junglecat’i Duyurdu!

Razer, Junglecat’i Duyurdu!

Razer, bugün hem mobil hem de masaüstü oyuncuları için iki farklı ayara sahip çift taraflı bir mobil oyun denetim cihazı olan Razer Junglecat’ı duyurdu.

Rekabetçi mobil oyunlar, hassas dokunuş denetimi gerektirir; bu sepele oyuncuların elleri aksiyonun ağır olduğu mekanda görüşlerini köstekler ve oyunda manevra yapmalarını zorlaştırır. Birçok battle royale, 1. şahıs ya da atışı gaye ve zamanlama gerektiren dövüş oyunlarının birçoklarında oyuncular karakterlerini denetim etmeye çalışırken, ekranda neler olduğunu görmek için rahatsız edici teknikler kullanmak zorunda kalıyorlar.

Taşınabilir Tutarlılık

Yeni Razer Junglecat bu sorunu çözerek ekranı görünebilir tutuyor ve oyuncuların oyunu kazandıracak hamleleri yaparken tehditleri net bir halde görmelerine imkân sunuyor. İki tarafında da analog parmak çubukları ve tetik düğmeleri bulunan cihazın sol tarafında 4 istikametli bir d-pad mevcutken, sağ tarafta 4 ekstra aksiyon düğmesi mevcuttur.

Razer Junglecat iki farklı modda kullanılabilir: Mobil oyun için, bir yahut iki denetim cihazını birlikte verilen akıllı telefon kılıfına* bağlayarak hareket halindeyken oyuna devam edin. Ek olarak, denetim üniteleri kendilerine münâsib tutacağa yerleştirilerek öteki Android ve tabletlerde kullanılabilir. Son olarak masaüstü oynatma için, koordinasyonlu Windows PC’lerle de eşleştirilebilir.

Her iki modda da, Razer Junglecat, düşük kuvvetli Bluetooth üzerinden bağlanır ve kazanacak hamleyi yapmanızı gerçekleştirecek kadar düşük gecikmeli bir yansıma mühletine sahiptir. Öte yandan USB-C üzerinden tek bir şarjla 100 saatin üzerinde tasarrufla, uzun süren maçlarda kazanmak için Junglecat gereğince güce sahiptir.

Razer’in muhit üniteleri işletme ünitesi Kıdemli Yönetici Yardımcısı Alvin Cheung, “Mobil oyun, oyuncuların aksiyonları denetim etmek için parmaklarını ekrana koymak zorunda kalmaları yüzünden büyük zorluk yaşıyor” diyor. “Razer Junglecat, mobil oyun deneyimini temelde güçlü özelliklere sahip iki denetim cihazıyla geliştirirerek oyunculara aksiyonu manisiz bir formda görebilmeyi ve oyuna ara vermeden oyun özelliklerine kolay erişimi sağlıyor.”

Razer Gamepad App ile Mobil Oyun Deneyiminizi Şahsileştirin

Razer Gamepad Pratiği, hepsi ferdî tercihlere nazaran ayarlanabilen en tanınan mobil oyunların birçoklarını tanır. Gamepad App oyunculara, denetim cihazı koordinasyonlu oyunların büyük bir kütüphanesine erişim sağlar ve her oyun için ayarlarını değiştirmelerini ve gerektiğinde düğmeleri ve tuşları yine eşleştirmelerine imkan sunar. Parmak izi hassasiyeti de gereksinim duyulduğunda daha hassas hedefleme sağlamak için ayarlanabilir – bu, 1. şahıs nişancı oyunları için çok değerlidir.

RAZER JUNGLECAT

  • Bluetooth Düşük Güç (BLE) irtibatı (Android ™ 7.0 Nuga yahut üstü, Windows® 8.1 yahut üstü)
  • 100+ saat pil ömrü
  • Çift taraflı oyun kumandası
  • USB-C şarjı
  • Razer Gamepad pratiği (Android ™ 8.0 Oreo yahut daha üstü)

FİYAT & SATIŞA ÇIKIŞ

99.99 $ / 119.99 €
Razer.com –29 Ekim 2019

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle