Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
PUBG Seri 6 Karakin Haritasında Başlıyor

PUBG Seri 6 Karakin Haritasında Başlıyor

PUBG Corporation yeni serinin içeriklerini açıkladı; Seri 6 ve Survivor Pass: Shakedown! Heyecan ve uğraş dolu müsabakalara konut sahipliği yapacak 2×2 boyutundaki yesyeni bir haritayı içeren yeni seri, 6.1 güncellemesiyle başlıyor.

Oyuncular böylece yeni haritayla binalara noktası açabilirler, duvarlara mermi izleri bırakabilirler ve düşmanları devirmek yahut onlardan saklanmak için mahal altı tünellerine girebilirler. Yeni eklenen Siyah Yer oyuna bambaşka bir dinamik kazandırıyor; oyuncuların bir füze saldırısının altında kalmalarını önleyip inançlı sandıkları binalardan çıkmalarına zorluyor. 

Yeni haritanın eşleştirme mühletine tesir etmemesini sağlamak için dönüşümlü harita sistemi devreye girecek. Dönüşümlü sistem periyodik olarak kalıcı olmayan haritalar sunacak. Birinci dönüşümde ise Karakin, Vikendi haritasının tarafını alacak.

Seri ilerledikçe oyuncular yeni Panzerfaust roketini ve Siyah Alan ile ile ilgili gelişmeleri gözlemleyebilecekler.

Oynanış güncellemelerine ek olarak Survivor Pass, yeni mükafatlar, hizmetler ve gelişmiş oyuna ekliyor. Survivor Pass: Shakedown, oyuncuları yeni adanın temasına makul olarak kıyafet ve silahlarla ödüllendirecek. Tenebres kaçakçılarının, gizemli Rapture Squad’inin ve bu seri hikayesinin yeni kostümlerini kuşanma devri başlıyor!

Tüm bunlar ve daha ziyadesi 6.1 Güncellemesi ile 22 Ocak tarihinde PC canlı sunucularına, kısa bir mühlet sonra ise konsollara geliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle