Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
PUBG Küresel Series 2020 Elemeleri ve Detayları Açıklandı

PUBG Küresel Series 2020 Elemeleri ve Detayları Açıklandı

Geçtiğimiz Aralık ayında PUBG Küresel Series (PGS) ile PUBG Esports’un gelişimine yönelik planlarımızı duyurduk. Yerkürenin dört bir yanından gelen PUBG ekipleri, rekabetçi Battle Royale serisinin nabzını tutmak için yarışacak. Dört PUBG espor aktifliğinin birincisi PGS: Berlin, 31 Mart – 12 Nisan tarihleri arasında Messe Berlin’de düzenlenecek. 10-12 Nisan tarihlerinde Büyük Finaller sona ermeden evvel PGS: Berlin’in Küme Sahnesi 31 Mart – 3 Nisan‘da, akabinde Eleme Aşaması ise 4 – 5 Nisan‘da gerçekleşecek.

Üç PGS aktifliğinin her birinde yekun 32 kadro uğraş edecek. En son global müsabakanın birinci dört kadrosu direkt olarak bir sonraki aktifliğe katılmaya hak kazanacak. Kalan 28 slot, Kore, Çin, Japonya, Avrupa, Amerika ve Asya Pasifik dahil olmak üzere altı kesimden birinde bölgesel elemelere katılan kadrolar tarafından doldurulacak.

Her PGS aktifliği üç aşamadan oluşacak; Küme Aşaması, Eleme Aşaması ve Büyük Finaller. Aktiflik yekun dokuz gün sürecek. Küme Aşamasındaki 32 gruptan birinci 12 grup (her kümeden altı) Büyük Finallere yükselecek. Eleme Aşaması, dört grubun daha Grand Finals trenini yakalaması için son fırsat olacak.

2020 PUBG Yerküre Şampiyonlarını taçlandırmak için 16 grup PGC 2020’de savaşacak. Üçüncü PGS etkinliğinden birinci dört ekip, otomatik olarak PGC’ye katılmaya hak kazanacak. Kalan 12 taraf, üç PGS aktifliğinin hepsinden Büyük Finallerde alınan puanların yekunu baz alınarak en üst sıradaki kadrolar tarafından doldurulacak.

Son olarak PGC 2019‘un 6+ milyon dolarlık armağan havuzunu ve kitle fonlaması eforlarını geliştiren PUBG Corporation, iştirakçi ekipler için daha çeşitlendirilmiş bir gelir paylaşım programı oluşturmayı hedefliyor. Armağan havuzu ve kitle fonlaması ile profesyonel kadrolar, her PGS aktifliği için minimum 20.000 ABD Doları garanti edebilirler. Birinci üç PGS aktifliği, her biri 500.000 ABD Doları armağan havuzuna sahip olurken, PGC 2.000.000 ABD Doları armağan verecek. Başkaca, Pick’Em Challenge kitle fonlaması teşebbüsleri kaliteli aktiflik öğeleriyle devam edecek. Tüm içi eşya satışlarının % 25’i çeşitli formüllerle profesyonel ekiplere dağıtılacak.

PUBG Esports son malumatlar için https://www.pubgesports.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Daha ziyade haber için Twitter ve instagram’da @pubgesports’u takip edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle