Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
PUBG Europe League Şampiyonu Anlaşılan Oldu

PUBG Europe League Şampiyonu Anlaşılan Oldu

PUBG Corporation, PUBG Avrupa Ligi (PEL) Phase 3’ün, bu pazar günü Almanya’nın Berlin/Messe kentinde, FaZe Clan’in Avrupa şampiyonu ve .000 $ ‘lık birincilik armağanı kazanmasıyla sonuçlandığını duyurdu. Elde edilen zafer, para armağanının yanında FaZe Clan’ın, bu kasım ayında Kaliforniya’da gerçekleşecek PUBG Küresel Championship (PGC) turnuvasına elemelere girmeden otomatik olarak katılma hakkını kazandırdı. PGC, turnuvanın 2.000.000 dolarlık armağan havuzu için yarışan beş vesair üst seviye PEL ekibi — Team Liquid, Natus Vincere, Team SoloMid, G2 Esports ve CrowCrowd’da dahil olmak üzere yerkürenin en güzel PUBG ekiplerini ağırlayacak.

Altı hafta boyunca gerçekleşen PEL’de,16 bölgesel ekip arasında 96 adet heyecan dolu müsabaka gerçekleşti. FaZe Clan’ın tutarlı ve agresif oyununa olan bağlılığı, onları PEL sıralamasının tepesine çıkarttı ve turnuva sonuna kadar da orada tuttu. Hafta sonu gerçekleşen maçların tam bir özetini burada bulabilirsiniz.

FaZe Clan‘ın pazar günü kazandığı zafer, onlara PGC’ye elemesiz olarak katılma hakkını kazandırırken, gayrı beş kadro, 2. aşama PEL Performans puanlarının% 30’u ile 3. Aşama PEL Performans Puanlarının% 70’ini birleştirerek elemelerden geçmeyi başardı. Eleme süreci ile ilgili daha ziyade bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Turnuva’da Türk kadrosu SoloMid Team’in başarısı da devletimizi gururlandırdı. Türk oyuncu “Iroh”un üstün başarısı, SoloMid Team’in turnuvada üçüncü sıradaki tarafını müdafaasını sağlayarak Türkiye’nin hem kasım ayındaki PGC’ye elemesiz olarak katılmasını, hem de PEL turnuvasının 3. aşamasını birinci 3 içinde bitirmesini sağladı. Iroh’u kasım ayında Kaliforniya’da düzenlenecek turnuvada yerkürenin en düzgün kadrolarına karşı izleyebileceğiz. PEL, tertip ve armağan havuzu hakkında daha çokça haber için https://pubgesports.eu/en/overview adresini ziyaret edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle