Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
PUBG Dönem 5 Sürprizlerle Yayında!

PUBG Dönem 5 Sürprizlerle Yayında!

PUBG Corporation, en son güncellemesi olan Dönem 5 ve Survivor Pass: Badlands’i canlı sunuculara çıkardı! Dönem 5, haritadaki nesneler, arazi ve loot güncellemeleri ile birlikte haritaya hususî 2.7x tesir meydanı olan yeni yerleşik nişan dürbününe sahip Win94 tüfeği dâhil olmak üzere Miramar’da iyileştirmeler sunuyor.

Cephaneye ya da ilaca gereksinimi olan artık telsiz bildiri sistemi aracılığıyla ekip arkadaşından talep edebilirler ve muhtaçlık duydukları gereçleri 15 metreye kadar fırlatabilirler. Ayrıyeten, oyunun başındaki çatışmalarda ya da tavuk yemeğini kazanmak için düşmanlarınıza yakın dövüş silahları fırlatabilirsiniz.

Oyun güncellemelerine ek olarak, Survivor Pass yeni armağanlar, hizmetler ve gelişmiş sistemler ile geri döndü! Survivor Pass: Badlands, oyuncuları acımasız çöl ve eski sakinlerinden esinlenilen bir temayla kaplı kıyafetler ve silah kaplamalarıyla ödüllendirecek. Ayrıyeten, oyunu olağan modda oynarken bir topluluk olarak savaş ortamında beliren diskleri toplayarak 5 hikâyesinin tanıtım görüntüsünün kısımlarını açıp birinci kere Miramar’ın tarihine dalabilirler.

5.1 Güncellemesi PC sunucularında yayında ve 29 Ekim’de konsolda çıkacak. Dalışa geçin ve Badlands’de ortalığın tozunu attırın. Senin Savaşın. Senin Hikâyen. Senin Savaş Meydanın.

5 ile gelen güncellemelerin tam listesine bu linkten ulaşabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle