Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
PS4 Kişisel Oyunu, Hususî Olmaktan Çıkabilir!

PS4 Kişisel Oyunu, Hususî Olmaktan Çıkabilir!

Guerilla Games’in armağanlı RPG oyunu Horizon Zero Dawn, yakında PlayStation 4’e şahsi bir oyun olmaktan çıkabilir. Kotaku müellifi Jason Schreier‘den gelen değişik rapora nazaran Sony’nin planlarına yakın üç menşe, bu bilgiyi doğruladı.

Death Stranding, Journey ve Detroit: Become Human üzere platforma hususî oyunların son vakitlerde PC’lere sızdığı biliniyor. Ama Guerilla Games, Sony’nin elindeki bir stüdyo ve tanınan Killzone serisinin de sahibi. Bir numara parti geliştiricinin şahsi oyununun bir öteki platforma gitmesi, Sony için bir birinci olacak ve bu mevzuda firmayı Microsoft’a yaklaştıracak.

Rapora nazaran Horizon Zero Dawn, hem Steam hem de Epic Games Store’da yayınlanacak, lakin bu hususta son karar şimdi verilmiş değil. Raporda oyunun yayınlanacağı tarih de belirtilmiyor.

2017’de PlayStation 4 için yayınlanan açık-dünya oyunu, rekor satışa imza atmıştı. Rapor akıllıca ise Sony, bir numara parti şahsi oyunlarını PC ortamına açmaya başlayabilir. Lakin God of War yahut Spider-Man üzere oyunların PC’ye çıkması, beklentilerin biraz ötesinde görünüyor.

Yorum Ekle